Тернопільський міськрайонний суд ознайомився з позовною заявою Мединського і передав її до Чортківського районного суду

Мединський І.

Тернопільський міськрайонний суд ознайомився з позовною заявою начальника управління транспорту Тернопільської міськради Ігоря Мединського і передав її до Чортківського районного суду. Дата розгляду ще невідома.

Заява стосується “захисту честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації”. Цією заявою Мединський просить суд захистити його від громадського активіста Олега Синовця, який неодноразово вказував на те, що теперішній начальник управління транспорту не справляється зі своїми обов’язками і часто грубо їх порушує.

Тернопільський міськрайонний суд постановив:

  • Цивільну справу № 607/23789/18 за позовом ОСОБА_1 доОСОБА_2 прозахист честі,гідності,ділової репутації,спростування недостовірноїінформації передати за підсудністю до Чортківського районного суду Тернопільської області. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційної скарги не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом пятнадцяти днів з дня його проголошення до Тернопільського апеляційного суду або через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.