Тернопільський нардеп не дав вкрасти чернівецьким правоохоронцям 15 мільйонів

Тернопільський нардеп Михайло Головко продовжує боротись проти незаконних тендерів.

Так нещодавно за допомогою нашого нардепа оскаржили закупівлю на майже 15 млн. грн.

За повідомленням “Наші Гроші”, Управління МВС України в Чернівецькій області 17 вересня 2013 року за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» («ЧЗБС») на завершення будівництва блоку №1 багатоквартирного житлово-громадського комплексу за 14,41 млн. гривень.

Блок на 45 квартир по вул. Ентузіастів, 11 у Чернівцях повинні завершити до кінця наступного року. Фінансують роботи з державного бюджету.

Фірму «ЧЗБС» заснували  депутат Черкаської районної ради від Партії Регіонів Тетяна Бас та член політради Єдиного центру Юрій Капітоненко. За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 45,09 млн грн.

На цьому тендері у фірмі було два конкуренти.

Перший – ТОВ «Будівельний центр «Добробут», яке заснували та сама Тетяна Бас і член президії Черкаської організації «Єдиного Центру» Дмитро Діденко, котрий до 2009 р. був співвласником «Черкасизалізобетонстроя» і певний час також очолював компанію в якості директора. Обидві фірми зареєстровані за однією адресою в Черкасах:  провулок ХХ Партз`їзду, буд. №2.

Другим конкурентом «ЧЗБС» було івано-франківське ТОВ «Будівельна компанія «Прикарпаття», якою керує Олександр Дуляновський.

Разом з народним депутатом Михайлом Головко:

1)оскаржили цю закупівлю Голові Державної фінансової інспекції України Андрєєву П.П., який листом від 23.10.2013 року повідомив, що звернувся до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України здійснити моніторинг закупівлі. Після отримання висновку про результати здійснення моніторингу нас буде додатково повідомлено. Однак, пізніше виконуючий обов’язки Голови Держфінінспекції України Костюшко В.В. листом від 12.11.2013 року повідомив, що самостійно надумав запросити документи для перевірки замовника. Про розгляд поінформує.

2)оскаржили цю закупівлю Прокурору Чернівецькій області Павлюку П.В., якийповідомив, що направлено наше звернення до Держфінінспекції в Чернівецькій області. Остання в листі від 28.10.2013 року зазначила, що витребовує документи та матеріали необхідні для перевірки. За результатами перевірки Начальник Держфінінспекції в Чернівецькій області Перепічка П.В. в листі від 18.11.2013 року вказав, що порушень та змови учасників під час здійснення державної закупівлі не встановив.

3)оскаржили цю закупівлю Голові Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Мотуляку В.Д., який в листі від 16.10.2013 року зазначив, що розпочато відповідне дослідження.

В листі від 19.11.2013 року Голова територіального відділення АМКУ Мотуляк В.Д. вказав, що переможець ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» відмовився від виконання робіт, бо Державна казначейська служба України попередньо не здійснила відповідний платіж. Тому підрядник звернувся до замовника не перераховувати грошові кошти взагалі. 

Ми переконанні, що завдяки нашому  замовник та учасник прагнуть розірвати договір, щоб уникнути санкцій від АМКУ.

Коментарі вимкнені.