Тернопільський нардеп звернувся до Прем’єра

25 жовтня 2013 року народний депутат України свободівець Михайло Головко скерував Прем’єр-міністрові України депутатський запит щодо виділення коштів для придбання шкільного автобуса, для села Болязуби, Збаразь кого району Тернопільської області.

“До мене надійшли численні звернення мешканців села Болязуби, Збаразького району, з проханням посприяти у вирішенні питання перевезення учнів. У Болязубах є лише початкова школа і щоб отримати середню освіту, понад 30 дітей шкільного віку, які навчаються в загальноосвітній школі села Колодне, повинні щодня, під час навчального року, долати 14 кілометрів пішки – 7 кілометрів до школи та 7 кілометрів на зворотний шлях до Болязуб, оскільки немає транспортного сполучення між населеними пунктами у зв’язку з нерентабельністю автобусного маршруту. Тому, я звернувся до Прем’єр-міністра з проханням передбачити видатки на придбання шкільного автобуса для села Болязуб при формуванні Державного бюджету на 2014 рік“, – підкреслив Михайло Головко.

Зараз, тимчасово, школярів возить автобус Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 і немає жодних гарантій, що новий перевізник, який піде на цей маршрут, з часом не відмовиться від нього через нерентабельність. Тому, вимагаю від виконавчої влади забезпечити повноціне виконання державної програми “Шкільний автобус”, шляхом виділення коштів на закупівлю відповідного транспортного засобу для громади села Болязуби”, – додає Михайло Головко.

Коментарі вимкнені.