Тернопільський регіонал хвацько пішов на підвищення в Київ

Дивні метаморфози діяться з Тернопільськими чиновниками. Замість люстрації – підвищення. Так, регіонал Юрій Заставний донедавна займав посади начальника Тернопільської обласної державної хлібної інспекції, заступника та першого заступника начальника державної інспекції сільського господарства в Тернопільській області.

Зараз хвацько пішов на підвищення в Київ, і очолює один із департаментів інспекції. Все дуже гарно, однак, пан Юрій був одним із  провідних організаторів в області по відправці людей на Антимайдан, він ж збирав кошти на відповідні заходи під чільним керівництвом Хоптяна. Маючи таке минуле, Заставний як мінімум мав би покинути посаду і “заникатись” десь в Теребовлянських краях, звідки він власне і родом.

Але ж ні, у пана Юрія тепер не лише нова “тепла” посада, а і всі шанси отримати ще вищий чин. Так, був впійманий на хабарі перший заступник Державної інспекції сільського господарства України. Ймовірно, найближчим часом він буде звільнений. Постає питання: чи не “пропихнуть” на його місце нашого тернопільського Заставного?

Враховуючи його раптовий кар’єрний ріст, є всі підстави допустити, що головний антимайданівець таки візьме “своє”. Тоді незрозуміло інше: куди поділись люстратори області, де перезавантаження влади. За що вмирали люди на Майдані?

Львів-Тернопіль щоденно

Коментарі вимкнені.