Тернопільський страйкомітет може сісти на три роки?

Тернопільські  правоохоронці раніше застерігали мітингувальників дотримуватися закону під час масових заходів, про відповідальність, яка наступає за захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій.

3 грудня правоохоронці задокументували блокування протестуючими адмінбудівлі Тернопільської обласної ради.   Відомості про даний факт внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за статтею 341 Кримінального кодексу України, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Довідка. Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій — карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

-1 thoughts on “Тернопільський страйкомітет може сісти на три роки?

 • 15:49 | 5.12.2013 о 15:49
  Permalink

  Надал не допустить цього. Він справжній мер, який з народом стоїть до кінця!

 • 17:32 | 5.12.2013 о 17:32
  Permalink

  Бляха муха!!!! Журналісти, ви що не доганяєте, що такими заголовками статей ви підігруєте владі???? Влада хоче залякати людей! Соромно за вас!!!
  Всі можуть сісти! Давайте з дому не виходити!

Коментарі вимкнені.