Тернопільський суд визнав протиправним рішення міської ради щодо поділу дітей

Сьогодні відбулося заключне засідання у справі за позовом Анни Хасан до Управління освіти Тернопільської міської ради стосовно оплати навчання у дошкільних навчальних закладах міста за дітей, які не мають тернопільської реєстрації.  Справа, що тягнеться ще з липня, є елементарною, адже варто було лише оцінити наказ Управління освіти і науки на відповідність законодавству.  Проте дивним чином не з’являлися представники ні Управління освіти, ні Тернопільської міськради, – розповідає адвокат Ростислав Небельський. 

І ось, сьогодні суддя Надія Дерех визнала наказ Управління освіти №261, згідно з яким батьки дітей, які незареєстровані в Тернополі мають додатково сплачувати 1215 грн за надання послуг дошкільних навчальних закладів –  протиправним та нечинним.

 

Нагадаємо, позов до суду на управління освіти і науки міськради подала мати 5-ти річного Рената Хасана – Анна Хасан, яка не зареєстрована у Тернополі. За словами жінки, причиною позову стало те, що 7 червня її сина вихователі не впустили в дитсадок №20 через несплату за навчання. 

Коментарі вимкнені.