Це наруга над пам’яттю Ігоря Пелиха, – у Тернополі знову зламався меморіальний знак

Меморіальний знак у формі телевізора, встановлений на розі бульвару Шевченка й Олени Кульчицької, на честь вшанування пам’яті Ігоря Пелиха, вже довший час не працює. Про проблему пише Олег Базар.

  •  Файний меморіал правда? В такому вигляді вже достатньо довго. До цього заставка ще була нормальна, але сенсор, по якому має запускатися відео, не працював. І я здогадуюсь чому – бо сенсора там то вже давно походу як немає, замість нього вліпили просте скло. Я особисто це б сприйняв як наругу над пам’яттю, меморіал або має бути нормальний, або його взагалі не має бути.

Нагадаємо, від дотику руки меморіал «оживав» — на сенсорному екрані з’являлася добірка цікавих й позитивних відеокадрів за участю як завжди усміхненого та життєрадісного Ігоря, лунав його сповнений енергією голос.

Відкриття пам’ятної дошки на честь улюбленого багатьох телеведучого відбулося 8 травня 2011 року. Встановили його саме на стіні будинку, у якому колись функціонував “Радіо Тернопіль”. Саме там Ігор Пелих працював перед тим, як вирушити підкорювати Київ. Меморіальний знак виготовили на кошти його родини і друзів.

Коментарі вимкнені.