Тернопільським школярам продовжили канікули

Тернопільським школярам продовжили канікули. У понеділок, шостого лютого, учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів міста до школи не підуть. Дитсадки працюватимуть у звичайному режимі. Вимушені канікули, згідно наказу управління освіти і науки від тридцятого січня цього року, триватимуть доти, поки температура не підвищиться і становитиме менше двадцяти градусів морозу. Чи відновлять навчання з понеділка у школах районів області, вирішуватимуть на місцях, кажуть в управлінні освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Учнів проце попередньо повідомлять класні керівники.

Продовжити незаплановані канікули для учнів шкіл та позашкільних закладів Тернополя змусив холод. Найближчими вихідними і з початку наступного тижня підвищення температури синоптики не прогнозують – повідомляє ТВ 4.

Зважаючи на те, що є державою передбачені державні санітарні правила влаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, де чітко є посилання на те, що при температурі нижче 20 градусів морозу органом місцевої виконавчої влади приймається рішення про тимчасове призупинення навчання учнів

Як учні наздоганятимуть пропущене, коли вимушені канікули закінчаться – нульовими уроками, залишатимуться після уроків, вчитимуться вихідними, чи за ущільненим графіком – поки невідомо.

Температурний режим підтримують у порожніх класах шкіл на рівні чотирнадцяти-шістнадцяти градусів. Відновити навчання у школах та позашкільних закладах обіцяють як тільки спадуть морози і на вулиці потепліє.

-1 thoughts on “Тернопільським школярам продовжили канікули

  • 16:21 | 5.02.2012 о 16:21
    Permalink

    зразу видно, що влада в Тернополі дбавє про дітей…

  • 05:53 | 9.02.2012 о 05:53
    Permalink

    рішення мудре і виважене. дякуємо від усіх батьків

Коментарі вимкнені.