Тернопільським тризубівцям, які кидали яйця у Потапа, заборонили спілкуватись

6 квітня у Тернополі націоналісти закидали Потапа яйцями. Як стверджує голова ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери Василь Лабайчук так вони провели національно-захисну акцію проти антикультурного, антиморального русифікаторського заходу – «концерту» попсових дуетів «Потап і Настя», «Врємя і стєкло» та Аркадія Лайкіна. Під час акції співробітники Тернопільського міського відділу внутрішніх справ затримали шістьох молодих хуліганів.

Згодом у Тернопільському міськвідділі внутрішніх справ відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 296 КК України щодо осіб, яких правоохоронці обґрунтовано підозрюють у вчиненні хуліганських дій у Палаці культури «Березіль».
Слідчий Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ, за погодженням із прокурором, направив клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу – домашнього арешту.
Тернопільський міськрайсуд розглянув клопотання та задовольнив його.
За нормами нового КПК України, у випадку порушення підозрюваними умов, передбачених ухвалою суду, слідчий, за погодженням із прокурором, ставитиме питання про заміну обраного запобіжного заходу на суворіший, у тому числі – утримання під вартою.

Довідка

Домашній арешт — запобіжний або карний захід, що призначається судом, полягає в обмеженнях, пов’язаних зі свободою пересування підозрюваного, а також у забороні спілкуватись із певними особами, листуватись, вести перемовини з використанням будь-яких засобів зв’язку.

Коментарі вимкнені.