Тернополян просять виконати мрії дітей-сиріт

Громадсько-молодіжна організація «Братерство сиріт» закликає усіх небайдужих християн взяти активну участь в соціально-благодійній програмі «Дарувати тепло – легко!», яка покликана допомогти реалізувати дитячі мрії до Дня Св. Миколая. В гіпермаркеті «Епіцентр» за адресою: м.Тернопіль, вул.Поліська, 7 з 11.00 год. до 19.30 год. (кожного робочого та вихідного дня) є волонтери з «Братерства сиріт», які допоможуть Вам привітати діток з сиротинців та інтернатів Тернопільщини, які так чекають на свої подарунки.

На мальовничій ялинці, що розміщена у центральному вході в гіпермаркет «Епіцентр» у місті Тернополі, є візитки з фотографіями діток, їх іменами та віком (навчальний клас) та власні побажання. Чим більше відгукнеться людей, тим більше шансів охопити велику частину, а можливо й всіх, дітей. Іменний подарунок для дитини, який вона дуже хоче, – це шанс втілити її маленькі мрії. Вважаємо з Божою ласкою та милосердям, допоможемо кожній дитині адресно. Повірте, що дарувати тепло для дітей, так – легко.
Ось декотрі бажання:
1) Володя, 3 клас, дуже хочу: машинку на пульті, олівці, фломастери, розмальовку і багато солодощів;
2) Марійка, дитячий садок, дуже хочу: ляльку, колготки, пластилін, цукерки;
3) Сергій, 8-Б клас, дуже хочу: футбольного м’яча, зошити, ручки, солодощів багато;
4) Максим, підготовча група, дуже хочу: олівці, альбом, пластилін, машинку;
5) Катерина, 7-Б клас, дуже хочу: енциклопедію для дівчат або роман;
6) Юрій, 6-Б клас, дуже хочу: трактор на пульті, солодощі;
7) Гануся, 4-А клас, дуже хочу: солодощі і фен;
8) Ігор, 3 клас, дуже хочу: машинку, кросівки – 35 розм., олівці, розмальовку, солодощі;
20:01:31
У Вас немає часу завітати в Епіцентр, Ви можете це виконати у будь-який зручний для Вас спосіб, зателефонувавши в організацію «Братерство сиріт» за номером телефону у м.Тернополі: 22-03-21, 40-01-09, моб. 097-4642370.

Коментарі вимкнені.