Тернополянам рекомендують, як полегшити своє життя

– У зв’язку з постійним підвищенням цін на газ та електрику споживачі все більше часу приділяють перевірці переданих показів домашніх засобів обліку (лічильників) з простими запитаннями: «А чи вірно в відповідній службі його записали і скільки нарахували до оплати за надану послугу?».

Звертатися у відповідні служби щоразу, щоб дізнатись відповідь, незручно, це вимагає затрат часу та нервів, – розповідає директор ПП “Укрспецінформ” Михайло Шидлівський. –  Для вирішення цієї проблеми нами було присвоєно кожному помешканню індивідуальний код, по якому власник квартири може зайти в свою електронну квитанцію на сайті www.eps.te.ua і побачити усі нарахування та враховані службами покази лічильників. Також по цьому ж посиланню вкінці місяця можна передати свої покази по усіх службах відразу. При цьому не потрібно дзвонити в їхні абонентні відділи – покази, по яких проведуть нарахування, будуть доставлені до служб електронною поштою. Дехто уже давно користується цим сервісом, оскільки посилання друкується на банківській квитанції про оплату. Але в багатьох користувачів виникали проблеми, пов’язані з тим, що друк у банках та на поштових відділеннях проходить на матричних принтерах і символи в посиланні важко розібрати. За сприяння міського голови Сергія Надала було прийняте рішення залучити до вдосконалення процесу отримання тернополянами спеціальних кодів інші служби. Відтепер отримати своє власне посилання можна в центрі надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг), який знаходиться у Тернополі на вулиці  Князя Острозького, 6 (за наявності паспорта з пропискою), в підприємстві котре здійснює обслуговування будинку та прибудинкової території, у відділі надання населенню субсидій. Мешканцям, котрі подали заяви на їх оформлення, легше буде проконтролювати, чи врахована у відповідних службах надана їм субсидія . Для ОСББ ще простіше – голова об’єднання може звернутися до нас та отримати на весь свій будинок поквартирно коди доступу для їх подальшої роздачі власникам житла. Ця послуга дозволить мешканцям контролювати нарахування , котрі проводять служби та у разі неточностей скоріше повідомити їх про це і провести перерахунки згідно реально поданих ними даних. Додатково на цій сторінці є ще і можливість провести оплату послуг через мережу Інтернет за наявності платіжної картки VISA чи MasterCard. Для цього потрібно просто натиснути кнопку «Оплатити» і Вас переведуть на сторінку процесингового центру де і можна провести оплату. Плюсом оплати через мережу Інтернет є те, що тут не знімається жодної додаткової комісії за платежі.

Михайло Шидлівський нагадав також про те, що оплатити за усі послуги з допомогою інтернету можуть мешканці Тернопільської області. При здійсненні оплати за допомогою  www.oplata.te.ua мешканці Терноільщини можуть подати і показники за спожиті послуги. До слова, здійснити оплату можна лише ввівши адресу абонента.

 – Для того, щоб скористатися послугою, потрібно просто ввести потрібну адресу у спеціальну форму на сайті www.oplata.te.ua. Якщо будинок приватний, то у графі “Номер квартири” потрібно ввести число “1”. Можливість пошуку абонента за адресою доступна для жителів Тернополя та Тернопільської області, – розповідає Михайло Шидлівський, директор ПП «Укрспецінформ».- Якщо ви втомилися кожен місяць ходити в банк і стояти в довгих чергах, щоб оплатити «комуналку» – цей ресурс саме для вас.

В єдину квитанцію www.oplata.te.ua  включені усі комунальні служби  та підприємства, що обслуговують житловий фонд, каже Михайло Шидлівський.  Система охоплює усі платежі – електропостачання, газ, вода, тепло, квартплата, вивіз твердих побутових відходів, домофон тощо. Даний ресурс обслуговується «Приватбанком».

– При оплаті комунальних послуг за допомогою сервісу не знімаються жодні додаткові комісії за винятком здійснення оплати за газопостачання. Комісія на цю послугу передбачена у всіх банківських установах Тернополя та Тернопільської області і становить не менше трьох гривень. Комісія при оплаті за спожитий природний газ з допомогою сервісу www.oplata.te.ua становить дві гривні, а не три, як у банківських установах чи у поштових відділеннях. При користуванні сервісом передбачена можливість подачі показників, також можна оплачувати, але показників не подавати, – зазначає розробник. – Що важливо, кожен платник, який скористався вказаним сервісом, може оплатити комунальні послуги в будь-який час дня чи ночі.

Як розповів Михайло Шидлівський, з кожним днем можливість електронної оплати за комунальні послуги знаходить нових прихильників. Адже сервіс www.oplata.te.ua зарекомендував себе не лише як зручний та сучасний, але й як надійний та безпечний.  Більше немає потреби витрачати час на довжелезні черги, адже є сервіс, користуючись яким можна сплатити ваші рахунки за комунальні послуги не виходячи з дому чи не покидаючи робоче місце. Час оплати рахунку за допомогою інтернету займатиме відтепер лічені хвилини.

Коментарі вимкнені.