Тернополянка Анастасія піднялася на п’єдестал

В італійському Риднау відбувся другий етап Кубку IBU. В програмі були одиночна змішана естафета, класичний мікст, спринти та гонки переслідування. Тернополянка Анастасія Меркушина у складі естафетної четвірки в класичному міксті принесла українській збірній перший подіум. Як повідомляє Федерація біатлону України, Настя на першому етапі задала гонці успішної інтонації, зумівши у напруженій боротьбі з командами Росії та Німеччини фінішувати третьою. В подальшому її подруга Ірина Варвинець зміцнила позиції української команди у призовій трійці, а Віталій Кільчицький та Дмитро Русинов підтримали дівчат, не упустивши третє місце.

Першими у змішаній естафеті на Кубку були росіяни, на другому місці – німці. Додамо, що у цій гонці за точністю стрільби в українських біатлоністів – другий командний показник після переможців.
Щодо інших результатів українських біатлоністів в Риднау, то у спринтерській гонці на другому етапі Кубку IBU Ірина Варвинець стала переможницею, показавши, на думку фахівців Федерації біатлону, просто зразковий виступ. Дуже якісно виступили і Яна Бондар та Анастасія Меркушина, посівши десяте і дванадцяте місця, відповідно.
Ще одну медаль – «бронзову» Ірина Варвинець здобула у перс’юті, поступившись росіянці Галині Нечкасовій та француженці Хлое Шевальє. Анастасія Меркушина у цій гонці фінішувала 16-тою.
Наступний етап Кубку IBU відбудеться за тиждень в австрійському Обертіллаху.

Коментарі вимкнені.