Тернополянка просить допомоги, бо в Україні її синочку Максимкові уже не допоможуть

– Серед ночі Максимчик прокидається, стає на колінки і його починає кидати в ліжечку, – каже Ольга Гумен. – Такі приступи бувають 10-15 разів на добу. Ми не можемо їх ні передбачити, ні попередити.

Тернополянину Максимчику Гумен треба допомога, щоб поїхати на лікування до Німеччини. На обстеження та лікування батьки збирають 38 тис 895 євро.
– Нашому малюку тільки рік і 7 місяців. Він не ходить, перестав говорити навіть ті слова, які вмів раніше, – розповідає мати Ольга Гумен. – Але він хоче жити, ходити та пізнавати красу світу. Допоможіть йому в цьому.
Проблеми із здоров’ям у хлопчика почалися, коли йому було півроку. До того часу він нормально розвивався. Єдине, що тоді непокоїло батьків — ліва ручка, якою він не міг брати іграшки.
– Лікарі нас заспокоювали. Казали, оскільки малюк народився недоношеним, то ця проблема з часом зникне! – продовжує жінка.
У шість місяців Максимчик перехворів бронхітом. А після того, як малюку зробили щеплення, у нього почалися судоми.
– Ми помітили, що в нього посіпуються повіка та ротик, очки закочуються у праву сторону, – пригадує мати. – Лікарі сказали, що це через нестачу кальцію.
Хлопчик пролежав у лікарні три тижні. Однак після лікування судоми почастішали.
– Інтуіція мені підказувала, що треба шукати інші причини хвороби. Тому ми поїхали до Чернівців, де пройшли повне обстеження оргнанізму, – продовжує пані Гумен. – Результат шокував лікарів. Вони виявили ушкодження мозку. Почали лікувати гормонами.
Після лікування у Чернівцях, поїхали до Львова, а потім до Києва, в ОХМАТДИТ.
– Його лікували такими сильними препаратами та вливали такі великі дози, що аж «посадили» нирки, – плаче мати.
Після лікування відбулося покращення, але тимчасове. Зараз малюк нічого не говорить, видає тільки звуки.
– Згодом ми знову лягли у лікарню, – продовжує мати. – У нього почастішали приступи, але протисудомні препарати уже не помагали. Зараз Максимчик бореться із хворобою сам-на-сам, бо в Україні звертатися за допомогою нам нікуди.
Тепер родина сподівається на допомогу німецьких лікарів. Вони відправили 14 запитів у кращі клініки Німеччини. Однак тільки з однієї — лікувального центра у м. Фогтаройт – отримали запрошення на обстеження та лікування дитини.
– Ми не втрачаємо надію, хоча лікарі в Україні уже не знають, як і чим лікувати. Тому великі сподівання — на досвід німецьких лікарів, – каже Ольга Гумен журналісту 20 хвилин.

Довідка:

Гривневі пожертви на лікування Максимка можна зробити за такими реквізитами: одержувач: Приватбанк; найменування банку: Приватбанк; номер рахунку: 29244825509100; МФО 305299; ОКПО: 14360570. Одержувач Гумен Ольга Василівна. ІПН — 3190600808. Номер картки одержувача — 5577212305484746.
Зателефонувати мамі Максимка можна за номером (098) 781-13-68.

Додаткову та свіжу інформацію, фото та документи, можна знайти на сайті та в спеціальній групі в соцмережі Вконтакте .

-1 thoughts on “Тернополянка просить допомоги, бо в Україні її синочку Максимкові уже не допоможуть

  • 08:19 | 13.03.2012 о 08:19
    Permalink

    а ющенковські козаки від медицини бензин по 12 гривень закупляють, де їм думати про дітей…

Коментарі вимкнені.