Тернополянка взяла участь у Балтійській університетській програмі

32Завідувач кафедри функціональної діагностики та клінічної патофізіології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Марія Марущак взяла участь у конференції, присвяченій новим методам навчання, «Engaging higher education in local and global challenges», яка відбулася 23-26 жовтня у місті Рогув (Польща).

Ця конференція є спільним заходом фінського центру Балтійського регіону і Технологічного університету в Лодзі, яка реалізовується у тісній співпраці з SWEDESD та за підтримки координаційного секретаріату університету Уппсали (Швеція). На конференцію було запрошено представників України, Швеції, Білорусії, Естонії, Фінляндії, Польщі, Латвії, Литви та Калінінграду.

Захід був присвячений розв’язанню імперативних завдань у галузі освіти для сталого розвитку. У галузі вищої освіти опрацьовано такі напрямки, як перетворення інформації від знань до навчання, підвищення компетенцій для дій «в реальному житті», базові проблеми, пошук активного середовища навчання і міждисциплінарні підходи.

Коментарі вимкнені.