Тернополянка здобула нагороду у Чемпіонаті України з велоспорту

Чемпіонат України з велоспорту на шосе в командних перегонах серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок відбувся у Білій Церкві. Серед жінок на дистанції 42 км тернопільська велосипедистка Анастасія Года (на фото) у складі команди Миколаїв-Дніпропетровськ-Тернопіль здобула бронзову нагороду, поступившись представницям з Миколаєва та збірній «Трек», які стали чемпіонками та срібними призерками змагань, відповідно.

Серед юнаків на дистанції 21 км тернополянин Владислав Щербань у складі команди Тернопіль-Київ виборов срібну медаль, лише п’ять секунд програвши чемпіонам перегонів з Донецька.

Ще один тернопільський велосипедист Тарас Шевчук, який виступав серед юніорів, у складі команди Київської-Тернопільської-Черкаської областей здобув бронзову нагороду. Вони програли 12 секунд вінничанам, які посіли перше місце, і 11 секунд – студентам республіканського училища фізичної культури, що стали срібними призерами. А от спортсменів з Донецька, які були четвертими, Тарас зі своїми колегами по команді обійшли на 5 секунд.

Серед чоловіків на дистанції 63 км ще один тернополянин Віталій Гринів у складі збірної «Трек» посів четверте місце. Його команда три секунди поступилась володарям бронзових медалей – гонщикам із Києва, і виграла три секунди, обійшовши велосипедистів з Миколаєва, які стали п’ятими. Додамо, що перше-друге місця тут розділили представники першого та другого складу професійної команди «Кольс»

Серед молодших юнаків команда обласної ДЮСШ на Чемпіонаті посіла п’яте місце.

Тренери тернопільських велосипедистів Володимир Павелко та Роман Зеньо.

Додамо, що кандидат в майстри спорту Владислав Щербань є студентом Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, майстер спорту Тарас Шевчук – першокурсник Тернопільського Національного економічного університету, майстер спорту Анастасія Года навчається у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, майстер спорту міжнародного класу Віталій Гринів – студент Чортківського інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського Національного економічного університету.

Наші спортсмени представляють обласну ШВСМ та ОДЮСШ.

Коментарі вимкнені.