Тернополяни блокуватимуть митницю, доки їх не почує Верховна Рада (відео)

Тернопільські водї, підприємці, люди причетні до автобізнесу, представники Автомайдану мають нагоду добряче перезнайомитися один з одним. Та на жаль, не зі святкової нагоди вони збираються всі разом уже другий день. 

Так, 26 березня триває блокування роботи тернопільської митниці.

Позиція тернополян:

Сьогодні тернополяни “на камеру” озвучили свої вимоги до Міністерства доходів та пояснили, чому не пускають митників на робочі місця. Кажуть, що стоятимуть тут стільки, скільки треба, незважаючи на погодні умови. Жартують, що чай та канапки їм би не завадили, але наразі дають раду з цим самотужки. А також сміються, що скоро їм тут знадобляться навіть лежаки, якщо влада їх не почує.

Усі присутні поводилися цивілізовано, не здіймали галасу, жартували, спілкувалися між собою. Емоції які вирували тут під час спілкування громади та одного із заступників начальника митниці, вляглися.

 

Позиція тернопільської митниці:

Зараз працівників митниці всередину будівлі не пускають. Громадяни дозволили лише бухгалтерам зайти аби провести необхідні операції. Також впустили заступника, який відправив у Київ електронного листа. Також в приміщенні знаходяться двоє чергових. Заступника начальника митниці впускають усередину лише з журналістами.

Деякі працівники митниці знаходяться неподалік робочих місць: хто в офісах сусідніх будівель, хто в машинах біля мітингувальників. Але усі вони готові в любий момент “по першому ж дзвінку” вийти на робочі місця, запевняє заступник начальника митниці Ігор Галущак. Він каже, що керівництво митниці підтримує громадян і він особисто згідний з їхніми поглядами.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.