Тернополяни хочуть відправити Яценюка на мінімальну пенсію

Тернополяни зі страхом очікують наближення холодної пори року. Крім вже озвучених підвищень тарифів на комунальні послуги, українців очікує ще більш масштабніше зростання цін. І найголовніше, Уряд не планує підвищувати соціальні стандарти. Тобто пенсії та інші виплати будуть залишатися на попередньому рівні. Підсилились негативні тенденції і після заяви Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, що збільшення соціальних виплат у країні вимагають агенти Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

«Нас знову годують обіцянками, – розповіла тернополянка Марія Стефанівна. – З кожним стає все важче купити продуктів харчування. А тут ще й захмарні комунальні тарифи. Говорять про якусь допомогу. Ви краще перестаньте ціни підвищувати і допомагати не потрібно буде».

Більшість тернополян отримують мінімальну пенсію. Лише у деяких загальні виплати перевищують дві тисячі гривень. Тому оплатити всі рахунки буде майже неможливо.

«У мене двокімнатна квартира, – додає тернопільський пенсіонер Василь Іванович. – За моїми підрахунками ледь не вся моя пенсія буде йти на сплату за газ, опалення, воду, тощо. За що ж тоді купляти харчі?».

Неоднозначну позицію Прем’єр-міністра прокоментували і тернопільські політики. Зокрема, координатор нового політичного руху Партії розвитку України на Тернопільщині Костянтин Баранов побажав Арсенію Яценюку піти на пенсію. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вчора Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що збільшення соціальних виплат у країні вимагають агенти Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Він заявив, що зараз про “соціалку” кажуть ті ж люди, які брали участь у мітингах за “Новоросію”.
Хто ж підпадає під таке жорстке визначення Яценюка? Це багато мільйонна армія незахищених верств населення, пенсіонери, інваліди, багатодітні матері, тощо. Чи не ці люди сьогодні масово віддають останні гроші на нашу армію, відривають від своєї сім’ї ледь не останнє, аби українські кордони могли бути “на замку”. Вони надіються на краще майбутнє, де їх нащадки не будуть жити у злиднях, а самі у спокої доживатимуть старість. Та на що їм сподіватися, коли кожне слово критики чи висловлювання своєї думки щодо скорочення соцвиплат, сприймається як сепаратизм. Тепер ще й всіх підписують під визначення “агент ФСБ”. Всіх масово закликають підтримати збройні сили України. А з чого ж пенсіонеру чи звичайному трудівнику ці кошти взяти? Арсеній Петрович, а спробуйте ви прожити на пенсію, чи соціальну допомогу! Йдіть на заслужений відпочинок і проживіть на 1100 гривень у місяць!».

Коментарі вимкнені.