Тернополяни мали унікальну нагоду насолоджуватися спілкуванням із талановитою письменницею Дарою Корній

Вчора, 19 квітня, тернополяни мали унікальну нагоду насолоджуватися спілкуванням із талановитою письменницею Дарою Корній, яка завітала у наше місто після довгої перерви – двох років.
Творча зустріч із бібліотекарями та студентами Галицького коледжу, факультету видавничої справи та редагування відбулася в Центральній міській бібліотеці м. Тернополя по вул.Руська, 31.

Зустріч була живою і цікавою. У студентів виникло багато запитань, як майбутніх видавців, до пані Дарії, адже вона вже кілька років є членом журі найбільшого літературного конкурсу «Коронація слова» і, як говорить сама авторка – вишукує молоді таланти та розпізнає в них майбутні зірки, допомагає знайти видавця, дає поради.

Говорили також про те, як утворився псевдонім Мирослави Замойської (справжнє ім’я Дари), адже псевдонім обраний невипадково: він утворився від імені її доньки Дарини та дівочого прізвища матері, об’єднавши у собі двох найдорожчих для неї жінок та про багато ще всього, чим живе авторка.
Письменниця подарувала в фонд бібліотеки свою книгу.

Наступною була зустріч із читачами та шанувальниками творчості письменниці в книгарні «Є». Крім іншого мова йшла про важливість книги, читання та жанру фентезі у реальному житті, як для підлітків, так і для дорослих, знання своєї історії та вірувань наших предків, адже це основа нації та її майбутнє. Варто знати звідки ми пішли і розуміти свою відповідальність перед світом у якому живемо. Пані Дарія вважає, що й досі живе в цьому світі – міфічному але такому реальному. Адже, справді, якщо задуматися, дереву також болить, коли його зрубують і це зовсім уже не міфологія. Розповіла письменниця і про свою поїздку на Схід країни, де, вона переконана, зараз дуже важливо побувати усім творчим людям, щоб показати ту різнобарвну і позитивну країну, у якій живуть такі чудові люди. Адже, саме за це стоять на передовій хлопці і дуже важливо їм знати це, читати українські твори, спілкуватися, щоб розуміти, яку велику країну оберігають і хоч на якийсь час відволіктися від жахіття війни..

На завершення зустрічі присутні отримали маленький сюрприз від Дари Корній – “свіжі” уривки з наступної, поки не виданої, частини “Зворотного боку світів”. Також взяли із авторки обіцянку першу презентацію наступної книги провести саме в нашому місті.

Коментарі вимкнені.