Тернополяни перед Різдвом поїхали у зону АТО

Бійці батальйону Національної гвардії Тернопільщини поїхали  у зону проведення антитерористичної операції, аби змінити своїх колег.

За словами командира батальйону Віктора Шершуна, для тернопільських бійців Нацгвардії це вже третя ротація. Він запевнив, що хлопці забезпечені усім необхідним і готові до виконання бойових завдань.

Маскувальні сітки, взуття, одяг, буржуйки, дизпаливо, запчастини на техніку зібрали тернополяни для бійців Нацгвардії. Допомогла громада купититепловізор. У планах – придбання безпілотника, який необхідний для проведення розвідки. Один такий пристрій вартує 2-3 тисячі доларів.

Вантажно-пасажирський автомобіль перед виїздом в зону АТО подарували батальйону представники духовенства.

Василь Ярошевський, старший інструктор взводу спеціального призначення батальйону Національної гвардії каже, що автомобілі зараз дуже потрібні і не лише для того, щоб завести бійців. Транспорт використовують для перевезення харчів і всього матеріально-технічного забезпечення. Необхідний він і для доїздів до блокпостів.

Провести нацгвардійців в зону АТО прийшли рідні та друзі. Вони вірять, що хлопці через 50 діб повернуться додому живими та неушкодженими.

Коментарі вимкнені.