Тернополяни – у гігантському “живому” тризубі “Бандерштату” (фото)

Фото http://www.volynpost.com/

4 серпня у Луцьку, під час єдиного в Україні фестивалю національного опору «Бандерштат», тернополяни, разом із сотнями українців взяли участь у флеш-мобі.

Здавалося б – нічого дивного. Мешканці Тернополя часто «вляпуються» в різноманітні заходи, акції та флеш-моби не лише в іших містах, а й в інших країнах. Можливо. Але у Луцьку – не просто акція. Тут на стадіоні у центральному парку, вже не вперше сотні фестивальників вишиковуються «до знимки». Так, минулоріч фотограф на параплані зняв з неба гігантську абревіатуру «УПА», в 2011 – слово «Бандера». Тепер же всесвітня мережа «побачить» найбільший в Україні тризуб із людей.

«Погляд» також вже не рік перший долучається до бандерштатівських флешмобів – з допомогою  мого 50-кілограмового тільця в рівненьких рядах фестивальників із кольоровими аркушами над головою. Розповім, як це все відбувається.

На фестивальному полі, яким слугує стадіон луцького парку ім.Л.Українки, з допомогою линви волонтери викладають контури майбутнього слова чи фігури. Тоді організатори зі сцени повідомляють усіх присутніх про старт флеш-мобу. Люди з усіх куточків «Бандерштату» підходять до волонтерів, отримують блакитні або жовті аркуші паперу і стають вздовж помічених линвою рядів.

Згодом організатори повідомляють, що пора підняти аркуші над головою. В цей час у небо злітає параплан із фотографом. Він робить кілька кіл над стадіоном. Це триває 3-5 хвилин. Люди в цей час скандують різноманітні патріотичні гасла.

Відчуття радісні, бо всі тут відчувають себе частинкою чогось великого. І абсолютно не важливо, що на фото ти виглядатимеш, як маленька цяточка кольору твого аркуша над головою. Головне, що фестивальники долучилися до спільного творіння, разом із музикантами, які приїхали на «Бандерштат», представниками абсолютно різних субкультур, віросповідань, соціальних статусів та віку.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.