Тернополяни вимагають від депутатів прийняти міри до патріарха РПЦ Кирила

Ініціативна група жителів м.Тернополя направила відкрите-звернення до голови Тернопільської міської ради С.Надала та очільника Тернопільської обласної ради В.Оварчука з проханням прийняття на чергових сесіях рішення про неналежність м.Тернополя та області до «канонічної» території МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ.
Звернутися із подібною заявою тернополян спонукала нахабна поведінка очільника російської церкви Кирила (Гундяєва), який у складний для нашої держави час, продовжує реалізовувати путінську ідеологію «Русского мира», відзначаючи перед усім світом, що «Україна є канонічною (підпорядкованою) територією Московського Патріархату, а тому лише вона має право регулювати релігійні процеси у нашій державі, визнаючи себе «матір’ю» наших православних земель».
Така цинічна брехня з вуст глави Московського Патріархату, на думку громадян, є обурливою для українського суспільства, оскільки має на меті переконати не лише міжнародне співтовариство, але і частину населення України у тому, що «душа» нашої країни належить Росії.
Саме тому небайдужі жителі Тернополя просять направити Кирилу вітальну вісточку, з вимогою припинити втручання у релігійні справи нашої держави та хоч раз проявити власну пастирську смиренність і перестати використовувати Церкву в політичних іграх Путіна.

Марія Солтис

20160601_111426

-1 thoughts on “Тернополяни вимагають від депутатів прийняти міри до патріарха РПЦ Кирила

  • 16:11 | 1.06.2016 о 16:11
    Permalink

    слухайте. пан1 Мар1я. у ва що з головою не в порядку? Кожен ходить до то1 церкви до яко1 вважае потр1бним. 1 молиться так. як в1н вважае для себе важливим. Кожна людина адекватна 1 коли вона не хоче когось слухати. то вона 1 не буде слухати. Вам, мабуть. л1куватися треба. шановна. Чому ви. наприклад. маете якесь право до яко1 церкви ходити мен1? Я ж вас не запитую куди ви ходите. Подобаеться мен1 слухати патр1арха Кирила 1 я буду його слухати. А в1д вашо1 мови мене просто нудить. як в1д смороду. Чого вам хоч треба? Чому ви маете право повчати вс1х? Мол1ться кому хочете. т1льки не треба примушувати н1кого н1 до чого. А то у вас як у б1льшовик1в звичка – хто не з нами – той проти нас. Зв1дки хоч беруться так1 ненависн1 люди?

Коментарі вимкнені.