Тернополяни збираються на коляду під міську раду

Стало відомо, що 6 січня о 15.00 міський голова скликає сесію міської ради для розгляду однісінького питання – висловленя недовіри головному архітектору міста. З цього приводу тернопільські активісти кличуть містян під міську раду, щоб висловити свою підтримку депутатам, які голосували за відставку Василя Бесаги. Кажуть, що й колядувати будуть, адже 6 січня – Святий вечір…

Так, адвокат, юрист Комітету виборців України Тетяна Семусь пише:

“Тернополяни! Дуже прошу вас завтра, 6 січня об 15 год. 00 хв., витягнувши з шафи тепле взуття і одяг і наливши в термоси гарячого чаю чи кави, провести трошки часу під однією з небагатьох архітектурно цінних споруд міста, які ще вціліли – міською радою. Власне, з тією метою і провести, щоб ще ті декілька, які досі дивом не знесені під багатоповерхівки і не надбудовані рожевими потворами таки залишились на пам’ять про старе гарне місто Тернопіль для наших нащадків.
Ми мусимо підтримати депутатів у питанні висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В.Й.
ДАВАЙТЕ ГАРНО ЗАКОЛЯДУЄМО ПІД МІСЬКОЮ РАДОЮ!”

Спеціаліст по роботі з кадрами «Тернопільської обласної автомобільної школи Всеукраїнської спілки автомобілістів» Олена Степанова пише:

“Шановні небайдужі тернополяни! Я чудово розумію, що наступає велике релігійне свято – Різдво. Але власне Сергій Віталійович і розраховує на те, що більшість поїде по селах. Та все ж таки тих, кому небайдужа доля нашого міста прошу прийти завтра 06 січня 2-16 року о 15.00 год. під стіни ТМР аби підтримати депутатів у питанні висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В.Й.”

Коментарі вимкнені.