Тернополянин, що кроками рахує метраж замків, на Форумі видавців покаже свої цифри

Журналіст тернопільської газети «20 хвилин» Володимир Мороз вперше презентуватиме свою книгу «Замки і фортеці Тернопілля» на Форумі видавців у Львові.

– На Форумі я вперше, – розповів Володимир «Погляду», – але беру участь в презентаціях уже не вперше. Щоправда, у Львові ще цього ніколи не робив – були лише Тернопіль та Івано-Фанківськ. Це друга книга про замки, а ще я видавав книгу нашого земляка Григорія Хомишина “Українська проблема”.

Володимир Мороз – дуже романтична людина, історик за освітою, каже, що любить мандрувати замками, фотографувати їх, уявляти ті часи та… міряти кроками мури. Так-так, саме кроками Володя навчився рахувати метраж.

–       Оскільки я даю у книзі цікаві цифри, то нереально відміряти рулеткою, наприклад, 78 метрів. Тому навчився це робити кроками. Не буду ж тільки легендами читачів “годувати”, – сміється.

До речі,  нещодавно Володимир Мороз створив групу «Замки Галичини і Волині» у мережі Panoramio. Туди зараз активно приєднуються люди, яким не байдужі замки, додають свої фото.

Відвідати презентацію Володимира Мороза у Львові можна буде в п’ятницю, 14 вересня, о 15.00, в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей (вул. В. Винниченка, 1).

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.