Тернополянин Віталій Огірок бився за тяжко-хворого на «гемофілію» Тимофія Глобова

Другий бліц – турнір боїв зірок кікбоксінгу WPKA в програмі Українського Союзу Кікбоксінгу – «за Україну без дитячих захворювань», відбувся 20 вересня 2012 року у Київському залі боксу фк «Атлетіко».
На благодійному спортивному святі в м. Києві зібралися найкращі спортсмени кікбоксінгу WPKA з семи регіонів України, що значно підвищило авторитет змагань, а також значення благодійної допомоги дійсно хворим дітям.
Фанфари сповістили про вихід гладіаторів двобою, суддів та організаторів, а вболівальники та гості бурно аплодували виходу в ринг спортсменів та усіх хто надав можливість відбутися цієї спортивній події.
Чотири чемпіона світу повинні були зустрітися зі спортсменами з якими ніколи не пересікалися і тому, перемога в бойових зустрічах спортсменів була не прогнозована.
З першої бойової схватки, почався феєрверк нестриманих бажань, висококласних прийомів та чоловічого суперництва за перемогу. Усі бої були такими напруженими, що тільки останній та додатковий раунд були вирішальними в боях титанів, за перемогу особистої школи, за ім’я бути найсильнішим, за мету «за Україну без дитячих захворювань». Зібрані гроші – пожертвування були передані батькові, тяжко – хворого «гемофілією» Глобову Тімофею і побажання усіх на одуження.

РЕЗУЛЬТАТ:
рахунок – 2:1
Огірок Віталій (м. Тернопіль) Орієнтал 65 кг. Гарда Євген (м.Мелітополь)

рахунок – 3:0
Заселян Дмитро (м.Київ) Фул-контакт 60 кг. Шешин Костянтин (м. Дніпр-
дзержинськ)
рахунок – 3:0
Орлов Андрій (м.Северодонецьк) Лоу-кік 75 кг. Гавриляк Микола (м.Львів)

рахунок – 3:0
Власенко Роман (м.Чернігів) Фул-контакт 70 кг. Ребрик Денис (м.Запоріжжя)

Кожний, хто має можливість допомогти, може вдихнути надію життя в девіз «за Україну без дитячих захворювань».

Коментарі вимкнені.