Тернополю для виплати зарплат освітянам буде виділено 2,5 млн. грн. з обласного бюджету

Розпорядженням голови Тернопільської ОДА з дальшим затвердженням депутатським корпусом обласної ради вирішено виділити 2,5 млн. грн. місту Тернополю на галузь освіти, зокрема для виплати зарплат. Про це стало відомо сьогодні під час виїзного засідання колегії ОДА, яке відбулося у м. Зборів.
 
З цим проханням секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада звернувся до голови ОДА Степана Барни. «Цього року місто отримало на 5,3 млн. грн. менше субвенції з держбюджету, тож коштів на виплату заробітної плати працівникам навчальних закладів до кінця цього року не вистачає. Загальна потреба в коштах, щоб навчальні заклади міста могли повноцінно функціонувати, а виплата заробітної плати освітянам проводилася вчасно, – 5 млн. грн. Ми просимо область допомогти в цьому питанні», – зазначив Віктор Шумада. Голова ОДА підтримав дане прохання.
 
Нагадаємо, напередодні 28 листопада, відповідне звернення на ім’я голови Тернопільської ОДА Степана Барни підготувала група депутатів Тернопільської міської ради з проханням виділити 2,5 млн. грн. державної субвенції на навчальні заклади освіти м. Тернополя.
 
Відповідно до Розпорядження Кабінету міністрів від 16 листопада додатковий обсяг освітньої субвенції, виділеної для Тернопільської області, становить 116,6 млн. грн.

Коментарі вимкнені.