Як житель Тернопільщини вирішив довести до кінця кримінальну справу

Кримінальне провадження за вчинення крадіжки бучацькі поліцейські розпочали щодо 48-річного жителя села Соколів. Чоловік викрав три куби каменю, що був арештований як речовий доказ в ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку корисних копалин.

Вантажний автомобіль марки “ІФА” співробітники Золотопотіцької поліцейської станції зупинили неподалік села Возилів Бучацького району. Увагу поліцейських привернув вантаж – близько трьох кубів каменю. Як з’ясувалося, водій набрав будівельного матеріалу з території недіючої ферми, що в сусідньому селі Сновидів.

Про наявність пісковика на фермі водій добре відав, адже саме його автомобіль перевозив камінь з кар’єра, коли факт незаконного видобутку корисних копалин виявили правоохоронці та активісти. Зі слів поліцейських, частина видобутого зберігалася на одному підприємстві, а брили вагою 300-400 кілограмів були залишені на території ферми, куди час від часу навідувалися правоохоронці, аби перевірити схоронність арештованого судом майна.

48-річний соколівчанин надробив із великовагових брил дрібних кусків, повантажив на свій автомобіль і таким чином вирішив привласнити арештоване майно. Та на заваді стали поліцейські.

Автомобіль зловмисника затриманий. Вирішується питання про його арешт. Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.