Тернополю заборонили купувати імпортний міський транспорт

Кабінет Міністрів України підтримав вітчизняних виробників муніципального транспорту, фактично заборонивши містам купувати імпортну техніку.

Кабмін 27 лютого затвердив держпрограму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. У ній муніципалітети фактично примушують до закупівель міського транспорту у вітчизняних виробників, пише Коммерсантъ-Украина.

Як заявив віце-прем’єр Олександр Вілкул, оновлення трамваїв і тролейбусів має відбуватися за рахунок техніки зі ступенем локалізації не менше 80%.

Тим часом, зараз багато міських перевізників змушені закуповувати вживаний електротранспорт імпортного виробництва.

Так, наприклад, торік Тернопіль придбав два старих тролейбуси з Чехії, вартістю 150-300 грн/шт. А цього року планували  привезти ще від 5-ти до 8-ми тролейбусів,  обіцяв  директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.  Але тепер прийдеться, замовляти електротранспорт у Львові. До речінещодавно міський голова Тернополя Сергій Надал пригрозив Львівському автобусному заводу зробити антирекламу, якщо підприємство не надасть місту два тролейбуси. Гроші за електротранспорт були переаховані львівському підприємству ще за каденції Романа Заставного. Однак, через економічні негаразди на ЛАЗі замовлення не виконано по сьогоднішній день.

Коментарі вимкнені.