У депутати тернопільської міської ради йде ґвалтівник та закоренілий злочинець?

У списку однієї з політичних партій причаївся знаний у кримінальних колах

Володимир Швайка. Скориставшись близькістю до місцевого лідера партії, цей елемент зумів пробитися у списки новоствореної партії.

   На сьогодні Швайка кандидат у депутати Тернопільської міської ради по 26-ому округу. 

У руки Тернопільського тижня потрапили документальні підтвердження злочинів Володимира Швайки. Найбільш вражаючим є згвалтування неповнолітньої дівчинки, за яке збочинець відбув п’ять з половиною років тюрми у республіці Білорусь.

Ще у далекому 1997 році Володимир Швайка зґвалтував неповнолітню дівчинку. Подробиць злочину не подаємо, щоб знову не травмувати потерпілих від звірств теперішнього політика. Та сама за себе говорить стаття, за якою засудили Швайку Володимира Дмитровича, на той час жителя села Конюхи Козівського району (подаємо мовою оригіналу: Уголовный кодекс Республики Беларусь. 1961 год. Статья 115. Изнасилование. Ч 4. Изнасилование, совершенное особо опасным рецидивистомили повлекшее особо тяжкие последствия, а равно изнасилованиемалолетней -наказывается лишением свободы на срок от восьми до двадцатипяти лет, либо пожизненным заключением, либо смертной казнью.

Варто лише додати, що Володимир Швайка ґвалтував усиновлену ним же ж дівчинку. На той час нещасна мала також прізвище Швайка.

Як бачимо, Володимир Швайка відбувся лиш найменшим строком, оскільки повністю визнав свою вину і на суді зробив вигляд, що покаявся за вчинений злочин. Термін – вісім років. Покарання почав відбувати 18 травня 1997 року, і мав вийти на свободу вже у 2005 році. Дві потрапляв під амністію амністію, тобто термін одразу скоротився на два роки. Пізніше Швайку відпустили наприкінці 2001-ого року.

З тюремним ув’язненням пов’язане  і наступні злочини Володимира Швайки. Виявляється, цей збочинець під-час своєї відсидки зумів «отримати» два дипломи про вищу освіту – у Ленінградській лісотехнічній академії і у Московському інституті ім. Плеханова. А вже на основі цих ніби двох освіт Швайка здобув і третю освіту у Тернопільському національному університеті на факультеті післядипломної. Зрозуміло, що навіть останній диплом має фіктивний статус.

Ланцюжок шахрайств продовжився. Про злочини та підробку документів про освіту стало відомо і у Тернополі. Кілька років тому представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» виключили Володимира Швайку з лав своєї політичної сили. Завдяки саме «Свободі» ґвалтівник став депутатом Тернопільської міської ради, при цьому приховавши факт своєї судимості та підробок дипломів.

Відзначився Швайка і особливою жорстокістю проти своїх рідних. Роками знущаючись на власною матір’ю, у кінці відправив доживати у будинок пристарілих, а дружину залишив без засобів для існування.

Зауважимо, що за час спільного проживання із 80-річною матір’ю, в квартирі якої він проживає на даний час, було відкрито 7 кримінальних справ щодо її побиття. Втім, всі вони були офіційно закриті з невідомих причин, які цілком зрозумілі широкому загалу. Завершення віку матір зустрічала в будинку престарілих в селі Денисів Козівського району, подалі від «дбайливого» сина. Таке далеке заслання рідної мами пояснюється тим, що остання намагалася довести широкому загалу, використовуючи засоби мас-медіа, факти знущання над нею. Станом на даний час депутат має в Росії трьох дітей і трьох внуків.

Цивільній дружині, яка прожила з ним більше восьми років, і завдяки якій міцно став на ноги, позаяк в момент звільнення з місць відбування покарання не володів навіть мізерними засобами для існування, і прибув в наше місто без копійки, віддячився так же, як і своїй рідній матері, вигнавши останню ні з чим. Більше того, їй пригрозив, що у випадку розголосу будь-якої негативної інформації щодо його діяльності, він її вб’є. Стосовно даної погрози в міліції відкрито кримінальне провадження.

Політик Швайка намагається всіма силами відбілити свою репутацію. Вдаючи із себе великого патріота України, придбав на пільгових умовах, посилаючись на задоволення потреб АТО, воєнізований спеціалізований автомобіль БРДМ, який і досі знаходиться в його користуванні і за призначенням не потрапив. Більше того, владні структури намагались викупити даний БРДМ з метою забезпечення його доставки в зону АТО, однак він і досі забезпечує особисту пиху цього авантюриста.

Після звільнення з місць позбавлення волі, намагаючись добитись індульгенції від гріхів, привселюдно демонструє свою набожність, виділяючи солідні засоби на відбудову церков. Разом з тим, як можна пояснити таку побожність, знаючи його справжнє обличчя, поведінку з рідними і близькими. Зрозуміло, справжні причини такої поведінки знаходяться в свідомому піарі щодо церков.

Варто звернути увагу і на досить цікаві стосунки Володимира Швайки з тернопільською міліцію.  Даною особою було отримано офіційно дозвіл на володіння зброєю шахрайським способом, оскільки факти судимості не були вказані. Правоохоронці чомусь не захотіли перевірити анкетні дані Швайки.

 

Коментарі вимкнені.