Як у Галицькому коледжі в студенти приймали

17 жовтня у Галицькому коледжі відбулася посвята першокурсників. Студенти відділення комп’ютерних та видавничих технологій приготували для груп свого відділення невеличке свято у вигляді посвяти.

Посвята відбувалася у вигляді конкурсів та клятви студентів. Завдання були досить цікавими та оригінальними. Перше завдання для журналістів полягало в тому, щоб виконати всі завдання за 5 хвилин до «прямого ефіру». На жаль, тільки одна студентка впоралася, адже нічого робити не потрібно було, а  лише бути уважним та перечитати все, що знаходилось на сторінці. Комп’ютерники повинні були розв’язати рівняння, з чим вони вправно впорались.

Для другому завдання створили команди від двох груп, у кожній – по шість людей. Студентам слід було швидко мислили та дати відповідь на запитання, склавши їх літери у правильному порядку. У цьому конкурсі перемогла команда групи К-17. А вже у наступному завданні перемогла група В-11. Вона швидше розгадала ребуси, пов’язані з їхньою професією.

Згодом старости груп зачитали клятву, а групи за ними чемно їх повторили. На закінчення дійства усім вручили іменні стікери та кожній групі вручили рамку для спільного фото.

Ольга Статкевич

Фото Юлії Зубик

Коментарі вимкнені.