У катедрі Тернополя цілий тиждень проходить благодійний аукціон

Впродовж цього тижня (15-21 вересня) у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці пройде благодійний аукціон-виставка «Сакральне мистецтво на потреби української армії». Кошти виручені від цього аукціону будуть передані на закупівлю військової амуніції для 6-го тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч», що знаходиться на бойовому чергуванні на Сході України.

Увазі тернополян буде запропоновано три мозаїчні композиції, що на протязі тижня будуть виставлені в соборі з зазначенням початкової ціни. Бажаючі їх придбати зможуть робити свої пропозиції у секретаря собору. Остаточний продаж композицій відбудеться у неділю 21 вересня о 11. 30 на площі перед собором.

Автором робіт є Теодозій Будуйкевич, що належить до мистецької школи отця Івана Марка Рупніка у Римі. Ця школа за останні роки взяла участь у оздобленні найвідоміших святих місць Європи. Серед них папська каплиця «Мати Відкупителя» у Ватикані, крипта Св. Отця Піо у Сан –Джованні Ротондо (Італія), Фатіма (у Португалії), Люрд (у Франції), центр Св. Папи Івана-Павла ІІ у Кракові. Зараз автор займається оздобленням храму Хатини Богородиці у Зарваниці.

Коментарі вимкнені.