У кожному під’їзді є люди, яким не подобається абсолютно все, – дещо про тернополян

Мініатюрна і жвава – вона завжди на висоті. Коли доводиться зустрічатися із Марією Городиловською – вона завжди десь на риштуваннях під самою стелею, однак навіть тіні страху на її обличчі не видно. Мов досвідчений повітряний гімнаст чи еквілібрист, ця енергійна жінка перестрибує з перил на риштування, звідти – на підвіконник, і схоже, зовсім не хоче повертатися на земну поверхню. Зізнається, що така робота для неї комфортна, бо найулюбленіша.

– Я відпрацювала на «Ватрі» двадцять років, а потім, коли почалися скорочення, трошки на кондитерській фабриці, після чого прийшла сюди – на ПП «Східний масив». Думала, що на рік, але працюю вже п’ять років, – розповідає пані Марія. – Я завжди працювала за своєю спеціальністю – маляром, і ніколи не шкодувала про те, що свого часу закінчила Вишнівецьке ПТУ та здобула спеціальність маляра-штукатура.

Пані Марія розповідає історію свого життя, ні на мить не відриваючись від роботи. Під час цього ще й спілкується з мешканцями, які проходять повз неї і вітаються.

– Для себе зрозуміла, що в кожному під’їзді є люди, яким не подобається абсолютно все. Але завжди намагаюся з людьми поговорити, домовитися, коли треба – пожартувати. Та трапляється різне. Робота моя – фізично дуже важка, але то моя улюблена робота. Якось так все мені робиться швиденько, час пролітає миттю – настільки мені все подобається те, що роблю. Білити – люблю, малювати – люблю, шпаклювати – люблю! Все люблю в своїй роботі, бо не можна не любити того, що робиш!, – емоційно ділиться думками жінка.

Марія Городиловська переконана, що рух – це життя, відтак завжди потрібно шукати собі заняття, щоб залишатися здоровою.

– Поки рухаюся – життям задоволена, а далі – як Бог дасть. Як приходять вихідні, то я просто слабну, бо не можу сидіти на місці, – розповідає жінка. – А в будні дні в мене робота, село, дача, суниця, гриби… Часу на все не вистачає… Якби ж то більше годин було у добі! Найбільша радість – це коли син Сергій і внучка Ангелінка приїжджають до мене в гості.

Колеги по роботі відгукуються про пані Марію як про совісну та відповідальну працівницю. А ще вона відноситься до роботи «з душею», кажуть вони. Мабуть у цьому і секрет її швидкої та якісної роботи.

Коментарі вимкнені.