У Лісниках Бережанського району триває пластовий табір «Середземські вогні»

Близько сотні пластунів від 11 до 18 років четвертий рік поспіль збираються на таборування поблизу Лісників Бережанського району.  Здавалося б, таких пластових зібрань по Україні десятки, але табір із романтичною назвою «Середземські вогні» – особливий.

–         Перший пластовий табір «Середземські вогні» відбувся у 2009 році з ініціативи Бориса Явора Іскри, – розповіла писар табору Катерина Старко. – На таборі ми не лише закріплюємо знання, набуті під час занять у «Пласті», а й вчимося працювати у колективі. А ще дізнаємося про казки скандинавських країн.

Перебування у таборі – своєрідна рольова гра. Учасники поділені на ельфів (це організатори), а також тролів – людей, між якими проводиться боротьба.

–         Табір має пізнавальну мету, – додає Катерина Старко. – Адже тут можемо дізнатися про етнографічні та культурологічні особливості регіону.

Табір – чудова нагода не тільки здобути нові знання і навики, але й вірних друзів. До слова, у Лісниках таборуються пластуни не тільки з Тернопільщини, а й із Львівської, Черкаської та Івано-Франківської областей.

Коментарі вимкнені.