Головною святинею російської виставки стане ікона з Почаєва

Як стало відомо express.te.ua, в Калузі проходить 6-міжнародна православна виставка «Світ і Клір». Вона триватиме до 7 листопада, а місцем, куди можуть прийти всі бажаючі, стане садівничий комплекс «Галантус».

У «Світі …» візьмуть участь храми і монастирі з України, Білорусії, Греції, Ізраїлю та багатьох регіонів Росії. А це означає, що у калужан є унікальна можливість дізнатися більше про життя далеких обителей, прикластися до їх шанованим святинь і переконатися в їх чудесні властивості.

На стендах виставки її гості зможуть побачити ікони, духовну і просвітницьку літературу, а також товари монастирських господарств. Як кажуть організатори, кожен з відвідувачів зможе знайти щось до душі, адже асортимент, який пропонує «Світ і Клір», широкий – одяг та взуття, товари для будинку і здоров’я, побутова техніка та лікувальна косметика, натуральний мед врожаю цього року і продукти бджільництва, дитячі товари та багато іншого.

На що стала вже традиційної акції «Книговорот» всім бажаючим пропонується зробити обмін книг. Умови участі в акції прості: кожен відвідувач, принісши на виставку будь-яку кількість книг з особистої бібліотеки, одну з них може обміняти, а решта пожертвувати на користь бібліотек та дитячих будинків Калузької області.

Також книги можуть обмінюватися між учасниками акції. І все ж, незважаючи на різноманітність акцій та конкурсів, головною подією і головною святинею виставки стане ікона Почаївської Божої Матері.

Ця ікона належить до числа найбільш шанованих святинь Російської церкви і відома всьому слов’янському світу: її шанують в Росії, в Боснії, Сербії, Болгарії та інших місцях.

Вона була написана в стародавній Свято-Успенській Почаївській лаврі (що в Тернопільській області України) і включає в себе частки святих мощей преподобних чудотворців Іова та Амфілохія Почаївських.

У Почаївській лаврі чудотворна ікона перебуває близько 400 років. Чудеса, що виникають від неї, численні й засвідчені в монастирських книгах записами віруючих, з молитвою зверталися про позбавлення від невиліковних недуг, звільнення від полону і напоумлення грішників.

Святиня буде розташовуватися в каплиці виставки, де щодня о 11.00 і 15.00 будуть служитися молебні (2 листопада – тільки в 15.00). Також на виставці можна буде отримати консультацію православного священика з питань сім’ї, шлюбу й виховання дітей. Час роботи виставки-ярмарку: 2 листопада 12.00 – 19.00; 3-6 листопада 10.00 – 19.00; 7 листопада 10.00 – 17.00. Адреса: Калуга, ул.Телевізіонная, 2а, виставковий центр «Галантус». Приходьте, на вас чекають!

Коментарі вимкнені.