У Македонію тернополяни можуть їхати без візи

Відповідно до інформації Міністерства закордонних справ України, Урядом Республіки Македонія 12 березня 2013 року було прийняте рішення про продовження до 15 березня 2014 року дії безвізового режиму короткострокових поїздок для громадян України.

Згідно із зазначеним рішенням, громадяни України, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон, полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування.

Для в’їзду на територію Республіки Македонія у період до 15 березня 2014 року від громадян України не вимагатиметься пред’явлення оригіналу запрошення, завіреного відповідним державним органом Республіки Македонія, або туристичного ваучера, як це передбачено Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про взаємні поїздки громадян від 06.02.2010.

Окремо відзначається, що громадяни України, які здійснюють поїздку до Македонії наземним транспортом, повинні потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших країн.

Коментарі вимкнені.