У парку Тернополя триває самовільна забудова

Опубліковано Назаром Зелінкою 20 січня 2016 р.

Жодного громадського обговорення, щодо зміни цільового призначення та використання ділянки біля 23 школии серед мешканців мікрорайону «Канада» не було проведено.

Ніхто не бачив проекту. Жодної інформації на будівельному майданчику немає. Не відомо чи навіть є містобудівні умови та обмеження. На сайті міської ради серед рішень виконкому, я не зміг знайти інформації про їх видачу. Якщо вони не видані, тоді по суті зараз там триває самовільна забудова.

Люди бояться, що там буде черговий житловий будинок. І для занепокоєння є підстави, адже офіційних пропозиціях КП “Масив”, щодо змін до генерального плану пропонується ділянку на вул. Чубинського нижче ЗОШ №23 перевести в територію для багатоквартирної житлової та громадської забудови (Ж-3), хоча для будівництва багаторівневої парковки європейського зразка, мала б бути переведена в зону транспортної інфраструктури (ТР-3).

На мікрорайоні є гостра проблема з паркуванням, і можлива побудова житлового будинку на цій ділянці цю проблему лише загострить. Ідея щодо побудови багаторівневого паркінгу частково вирішить цю проблему, і я, як депутат на цьому окрузі її підтримую. Але мешканці мають мати право брати участь у прийнятті рішень щодо будівництва під їх вікнами, тому пропоную організувати локальне громадське обговорення на мікрорайоні (в актовій залі ЗОШ №23), презентувати проект і концепцію паркінгу, показати людям як він буде виглядати, щоб зняти усі гострі кути та непорозуміння. Я готовий у цьому допомагати.

Коментарі вимкнені.