У с. Качанівка Підволочиського району 85% чоловіків – Михайли або Михайловичі

У селі на Тернопільщині майже всі чоловіки – Михайли, таке дослідження провели журналісти тернопільського видання ПроТе.

“У Качанівці Підволочиського району 85 відсотків чоловіків – Михайли або Михайловичі, — йдеться на сайті ПроТе. — Чимало жінок – теж Михайлівни.

– Найбільше хлопчиків називали Михайлами у 60-х роках. – розповідає Любов Пастир, староста села Качанівка. – Тепер цим іменем майже не називають. Є один Михайлик, якому виповнився рік і кілька місяців. Також є один другокласник. Два – молодих Михайли, їм по 20 років.

У Качанівці 1117 жителів. Жінок на 247 – більше. Серед чоловіків майже кожен якщо не Михайло, то Михайлович. А от Михайло Михайлович лише один.

– Це – Михайло Михайлович Будник. Він співає у церковному хорі. – продовжує Любов Михайлівна. – Де речі, мій чоловік також Михайлович. А ще у нас є один Михайло, який дуже дбає про село. Це Михайло Сай – директор товариства «Агро-Рось».

21 листопада у Качанівці храмовий празник. До церкви Архистратига Михаїла ще у радянський час приходили люди із навколишніх сіл”.

Коментарі вимкнені.