У середу в Тернополі можуть зупинитися маршрутки. Як їх замінити тролейбусами

Цього не станеться лише у випадку, якщо міська влада піде назустріч приватним перевізникам. Вони вимагають дозволити їм брати гроші з пенсіонерів за проїзд, бо через подорожчання пального, мовляв, їм стало невигідно випускати свої автобуси на маршрути.

Як кажуть, може й пронесе, але готуватись потрібно й до найгіршого.

Навіть якщо до страйку долучать лише частину автопарку, то насамперед без обслуговування можуть залишитись пасажири тих автобусів, які в більшій чи меншій мірі дублюють тролейбусні маршрути або проходять під контактною мережею.

Пропонуємо ознайомитися з тролейбусним “еквівалентом” тих маршруток, які найімовірніше не виїдуть під час страйку перевізників.

Маршрутка №1. Майже повністю відповідає тролейбусу №1. Їздить часто.

Маршрутка №13. Подібна до тролейбуса №10 (не їде на вул. Симоненка і до автовокзалу). Їздить часто.

Маршрутка №14. Від вул. Л. Українки до Центрального ринку можна доїхати тролейбусом №5 (але тільки до 17:00, пізніше – через центр).

Маршрутка №15. Від просп. С. Бандери до вул. Кривоноса можна доїхати тролейбусом №1. Від вул. Миру в центр міста можна доїхати тролейбусом №5 (після 17:00). Тролейбус №1 їздить часто, №5 їздить рідко.

Маршрутка №18. Від “Аляски” до Газопроводу можна доїхати тролейбусом №8. Їде через центр міста, а не через “Східний”. Їздить рідко.

Маршрутка №22. Майже повністю відповідає тролейбусу №3 (не їде до ТРЦ “Подоляни”). До Центрального ринку їде тільки до 17:00, пізніше – тільки до філармонії. Також до Центрального ринку, аналогічно тролейбусу №3, їде тролейбус №8. Звідти прямує до Газопрооду. Їздять рідко. №8 – тільки у будні (але на випадок страйку можуть пустити й у вихідні).

Маршрутка №36. Від вул. Корольова до Центрального ринку і у зворотньому напрямку можна доїхати тролейбусом №9 (але тільки до 17:00, пізніше – тільки до філармонії). В обидві сторони їде через залізничний вокзал, в напрямку вул. Корольова – через вул. Київську. Їздить рідко.

Маршрутка №30. Сполучення вул. Корольова із залізничним вокзалом забезпечує тролейбус №9 (їздить рідко). Щоб доїхати до психлікарні, доведеться у центрі пересісти у тролейбус №11 або №2 (їздять часто).

Увага! Рух тих тролейбусів, які їздять рідко, можна звірити на сайті detransport.com.ua.

Транспорт Тернополя

-1 thoughts on “У середу в Тернополі можуть зупинитися маршрутки. Як їх замінити тролейбусами

  • 11:12 | 13.05.2014 о 11:12
    Permalink

    Пора розпочати антиперевізницьку операцію. З терористами-перевізниками не можна проводити перемовини.
    Завтра почнуть знову тероризувати: не будемо перевозити людей з фото- відеоапаратурою, людей, які мають більше однієї сумки, людей з національною символікою і т.п.

  • 11:25 | 13.05.2014 о 11:25
    Permalink

    Потрібно переглянути умови перевезення, але не тільки пільговиків – а в цілому умови перевезення.
    Де той автомайдан, де люстрація. Ці перевізники хочуть, щоб для них провели позачергову люстрацію, ну самі ж напрошуються.
    Вкрай необхідно перевірити чи відповідають вимогам наші перевізники:
    – чуйність та повага до пасажирів;
    – оголошення зупинок;
    – рух транспортного засобу лише після повної посадки пасажирів та підрахунку отриманих грошей;
    – чистий та охайний автобус (помивка салону автобуса взимку не перед рейсом, а після нього, так як при сильних морозах та “ідеальних” дорогах важко втриматися на слизькій підлозі);
    – справний автобус (тобто взимку нормально закриваються всі віконечка, двері без шпарин)
    – заборона куріння (для водія) під час руху транспортного засобу;
    – видача квитків за проїзд.
    Як бачимо питань дуже багато до самих перевізників (і це так – навскидку). Враховуючи технічний прогрес, зовсім неважко проконтролювати виконання цих пунктиків та викласти в Мережу.

    Шановні тернополяни, а надто пенсіонери (через яких хочуть зробити “погоду”) – БЕРІТЬ В РУКИ ВІДЕОТЕХНІКУ та щасливої Вам поїздки тернопільськими маршрутками.

  • 11:31 | 13.05.2014 о 11:31
    Permalink

    Вони вже ВИМАГАЮТЬ дозволити брати гроші з пенсіонерів за проїзд.
    Тероризм у натуральному вигляді. Хай бойкотують – буде повітря чистішим, а ми здоровішими – від повітря та ходьби.
    Слава Україні – Ганьба перевізникам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 11:39 | 13.05.2014 о 11:39
    Permalink

    Та що Ви на нас всі визвірились. В нас теж є сімї, які треба годувати. Думаєте легко весь день по місту круги нарізати і всіляких “старперів” возити задурно. Так через них і нервуєшся: вони ж лізуть і лізуть, спорять з нами і рахувати льготників весь час хочуть, короче права качають.
    Та й чого ми маємо їх возити – хай держава за них платить нам.

  • 15:52 | 13.05.2014 о 15:52
    Permalink

    Нехай йдуть перевізники куди хочуть. Завтра на іх місці будутьінші згідні возити людей за 2 грн та пенсіонерів безплатно . Маршрутчики не виконують своі обовязки вчасно ..9 годин вечора нема як до центру добратися а договір підписували що будуть іздити до 24 .00

Коментарі вимкнені.