У школу посеред літа: з 25 липня по 15 серпня у Зарваниці діятиме літня школа англійської мови

Протягом трьох тижнів, з 25 липня по 15 серпня, у Зарваниці на Теребовлянщині діятиме благодійна літня школа англійської мови. Її учнями стануть молоді люди віком від 15 до 20 років, чиї батьки зараз служать у зоні АТО, сироти та студенти Тернопільської духовної семінарії.

«Разом зі мною викладатимуть також дві інструкторки з Америки, які абсолютно не володіють українською мовою, – розповіла екзекутивний директор товариства «Свята Софія» (США) Ірина Іванкович. – Тому однією з вимог, власне, було, принаймні, мінімальне знання англійської мови для тих, які зголошувалися на цей табір. Програма дня передбачає три мовних блоки: два – вранці, один – після обіду. Навчання ведеться виключно англійською мовою. Програма є пристосована до трьох рівнів: початковий, середній і вищий».

Передбачена також і релігійна програма, зокрема, богослужіння англійською мовою, вервечки, тощо. Крім того, на учасників табору чекають різноманітні заняття та екскурсії. Усі витрати з навчання, проживання, харчування, подорожей організатори беруть на себе.

Богдан Щербина приїхав із Херсонщини. Хлопець розповідає, що учасником мовного табору вирішив стати, аби вдосконалити свої знання з англійської. Це, сподівається, наблизить його до того, чим хоче займатися в майбутньому.

«Я хочу бути сурдоперекладачем, – каже Богдан. – Щоб вийти на більш міжнародний рівень, треба знати іноземну мову. І саме заради цього я хочу вивчити, щоб в подальшому можна було допомагати слабочуючим людям. Адже мої батьки є слабочуючими».

Загалом учасниками благодійної мовної школи стане трохи менше двох десятків осіб з Тернопільської, Львівської, Херсонської та Донецької областей.

Джерело: intb.te.ua

 

Коментарі вимкнені.