У школу в Тернопільському районі шукають директора

Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради оголосив конкурс на посаду директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 47742, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Товстолуг, вул. Шевченка, 10Б.

31 серпня 2018 р. у ЄДРПОУ зареєстроване рішення сесії Великогаївської сільської ради від 23.08.2018 р. про реорганізацію комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг» Великогаївської сільської ради Тернопільської області на заклад освіти «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО с. Товстолуг» Великогаївської сільської ради Тернопільської області, відповідні зміни у ЄДРПОУ будуть внесені з 02.11.2018р.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг” Великогаївської сільської ради Тернопільської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Більше деталей читайте на сайті Великогаївської ОТГ.

Коментарі вимкнені.