У скандал вляпалися голова фракції «Самопоміч» у Тернопільській обласній раді та нардеп від цієї ж політсили

У скандал вляпався голова фракції «Самопоміч» у Тернопільській обласній раді Віталій Фидрин та нардеп від цієї ж політсили Тарас Пастух, який представляє мажоритарний округ з центром у Тернополі.

Свого часу відбувся цікавий конкурс з надання в оренду частини майданчика психоневрологічної лікарні для облаштування котельні, яка працює на альтернативних видах палива. Про людське око відбулися доволі жваві торги, але, як виявилося, це всього-на-всього добре розіграна вистава, у якій головні дійові особи – депутати від «Самопомочі».

З’ясувалося, що співвласником ТОВ «Теплотерн» (один із учасників торгів) є голова конкурсної комісії з оренди комунального майна обласної ради Віталій Фидрин (він ж голова фракції «Самопоміч»). Далі – ще цікавіше. Ще одним співвласником цього ТОВ виявилася Ірина Пастух, дружина нардепа від «Самопомочі» Тараса Пастуха, а за сумісництвом – кума Віталія Фидрина.

Але і це ще не все. Власником ще однієї фірми ТзОВ «Альтенергопростір», яка теж брала участь у конкурсі і зупинилась на сумі 3000 грн., є знову ж таки дружина нардепа Ірина Пастух. Ця фірма в підсумку і «виграла» конкурс.

Більше того, згідно декларації про доходи Віталія Фидрина за 2016 рік, він ще й працював за сумісництвом у ТзОВ «Альтенергопростір». Тобто в одному з трьох підприємств, які брали участь у «прозорому і чесному» конкурсі, голова конкурсної комісії є співвласником, а на другому, яке в підсумку стало переможцем, він працював і отримував заробітну плату.

Схема проста: знаючи, що на конкурс подала документи тільки одна фірма, голова конкурсної комісії заводить ще дві «своїх». Одна з них зупиняється на сумі 3000 грн., а друга не дає конкурентам шансів, підвищуючи вартість оренди до 46,6 тисяч. Ясно, що за такі гроші договір заключати вони відмовляються і переможцем «чесно» стає ТзОВ «Альтенергопростір» зі смішною сумою 3000 гривень.

Ось так працює, набиваючи власні кишені, «Самопоміч» на Тернопільщині.

Репортер

Коментарі вимкнені.