У Святослава Вакарчука в Тернополі – аж сім тисяч друзів (фоторепортаж)

Зовсім недавно в Тернополі відбувся концерт Океану Ельзи, але місцевим шанувальникам виявилось цього замало, тому вони помандрували за добавкою у місто Лева.

9 концерт з туру Океану Ельзи в підтримку нового альбому «Земля» проходив на славнозвісній  Арені «Львів» 1 червня. Погодні умови не були прихильні до «океанів», однак, це не лякало фанів, які юрбою мчали побачити кумирів і почути їхні пісні. Це був справжній ажіотаж – 30 тисяч людей (наразі офіційної цифри ще не названо, оскільки продаж квитків продовжувався і в день концерту) більше ніж 30 пісень, 5 а то й більше виходів «на біс» і неймовірна енергія, яка не дозволяла просто всидіти на місці.

Святослав Вакарчук і його гурт , як і в кожному місті, були відкриті до спілкування з журналістами. На репетиції, а згодом на прес-конференції охоче відповідали  на запитання новинарів та позували фотографам. Ми не змогли втриматись і запитали музикантів про концерт у Тернополі:

–        Вам сподобався флешмоб у Тернополі?

–        Це той з хмаринками? – перепитав Славко Вакарчук. – Дуже! Це мабуть найкращий зі всіх, що мені доводилось бачити протягом туру!

–        А як Вам взагалі Тернопіль? Можливо у Вас є там друзі чи знайомі?

–         Тернопіль файне місто. Зранку прогулявся біля озера.  Влад(Владімір Опсеница- новий гітарист «Океанів» із Сербії-авт.) теж гуляв, але ми не зустрілись, навіть не знали про вилазки один одного. Рідних в цьому місті у мене немає. А знайомих… думаю, ті сім тисяч глядачів, які прийшли до нас на концерт вже вдруге протягом року – можу їх всіх сміливо назвати своїми добрими знайомими.

Музиканти О.Е. зазначили, що кожне з міст зустріло їх  однаково тепло і приємно, але на підтримку Львова вони розраховують найбільше, оскільки це один з наймасштабніших концертів в рамках туру.

І справді, із своїми сподіваннями на підтримку львів’ян Океан Ельзи не прогадали. Львів’янам був байдужий дощ, корки, тиснява в чергах.  Вони, наче, зачаровані чекали виходу на сцену кумирів. Чекати довелось майже дві години, оскільки Святослав відмовився починати дійство, поки всі глядачі не позаймають свої місця.

Шоу розпочалось з пісні «Земля». Неймовірний заряд емоцій : драйв, мурашки, навіть, сльози.  Мабуть , не було такого глядача,  який  би спокійно міг дивитися на концерт, адже всі танцювали, стрибали , і зривали голоси, підспівуючи Вакарчуку, а варто зазначити, що на концерт прийшли абсолютно різні за віком і соціальним статусом люди. Неймовірна атмосфера, яка панувала на стадіоні, розігнала сиві похмурі хмари і дощ перестав падати.

Пісню «Я не здамся без бою» Святослав присвятив своєму батькові,  Іванові Вакарчуку, ректору Львівського  національного університету імені Франка ,  який навчив його цьому гаслу і завдяки  якому, він досяг неймовірного успіху. Вся Арена обернулась до VIP ложі  і аплодувала  до останньої ноти пісні, хоча ми сумніваємось, що хтось таки зумів розгледіти серед натовпу пана Вакарчука.

Концерт тривав майже чотири години, музиканти виконали більше 30 пісень, не лише з нової програми, а й старі хіти «Там де нас нема», «911», «Фіалки» та інші. 5 разів гурт виходив на біс: глядачам було мало, хоча ноги боліли, а долоні нестерпно пекли, однак  фінальним акордом була пісня «Обійми». «Океани» побажали львів’янам солодких снів і надіслали гучний «цьомчик» крізь мікрофон.

Мабуть, Львів ще довго згадуватиме цю подію. Жива музика, розкішний саунд,  відданість своїм прихильникам, неймовірна атмосфера ще довго не даватиме спокою львів’янам, а концерт, ймовірно, ввійде в історію, як найграндіозніша та наймасштабніша подія, яку коли-небудь бачив Львів.

Марія Танчук, Анна – Лілія Кокора

Фото Анна-Лілія Кокора

 

Коментарі вимкнені.