У тернопільському сквері потихеньку, не залишаючи пеньків, зрізають дерева (фото)

Про це повідомляє депутат міської ради Андрій Шкула, який разом з колегою Віктором Генсеруком побували на місці події.

В сквері на перехресті Миру-Дружби потихеньку, аби ніхто не помітив робіт, зрізають дерева.

Зрізають по-при землю, а пень з корінням підпалюють кинувши смоли та прикопавши (за ніч вигоряє)… Для чого так роблять? А тому, що окремі привладні мутнорилі особи побачили спосіб збагачення віддавши стоянку та шмат скверу під автомийку і готель. Мова про 39 сотих на яких можуть будувати… і 15 з тих соток – саме шмат скверу з травою, деревами, кущами… Робітників вже не було, але результат їх роботи помітний – лиса земля, – пише депутат у мережі Фейсбук.

– Пишуть пропала людина… А на масиві “Дружба” в сквері на вул. Миру пропадають дерева. На цьому участку заплановане будівництво готелю та автомийки. На сьогодні містобудівні умови на даний об’єкт скасовано, але плани є… Тому і дерева зникають.
Знищують цікаво. Зрізають під корінь, заливають смолою, спалюють, а потім накривають дернем. Навіть сліду від дерев не видно.
Залишу тут для історії фото скверу. Напевно через пару ночей ці красиві ялинки зникнуть, – так коментує цю подію

На разі тернополян збирають підписи під петиціями  проти забудови автостоянки у сквері Миру.

– У цьому мікрорайоні я зростала, Мої батьки разом з іншими мешканцями створювали цей сквер на місці величезного рову. Тепер частину його хочуть забудувати – перед відділенням Ощадбанку. Була створена петиція на сайті міської ради 4 березня. А згодом активісти (думаю, що спеціально, і вважаю це провокацією, щоб розпорошити голоси!) 18 березня створили ще одну петицію.Тема та ж – заборона будівництва. Її назва – Про заборону будівництва автомийки, а також житлових приміщень у сквері по вул. Миру. Прошу небайдужих підтримати як одну, так і іншу петиції, – закликає Тетяна Тарасенко.

Підтримати петиції треба  ТУТ і ТУТ

Коментарі вимкнені.