У тернопільський університет їде представник Фонду Брейн Баскет

6 грудня о 12.30 в аудиторії 502 (навч.корп. №1) відбудеться зустріч з представником Фонду Брейн Баскет Катериною Андреєвою. Вона представить всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування — Technology Nation.

Україна має величезний потенціал стати світовим лідером у сфері інформаційних технологій. Ця галузь сьогодні є однією з небагатьох, які продовжують рости і розвиватися, незважаючи на непросту ситуацію в країні. Саме тому все більше українців намагаються перепрофілюватися в IТ.

Для надання можливості зробити перший крок в IT, наші партнери BrainBasket Foundation запустили масштабну програму Technology Nation — безкоштовний курс з основ програмування. Детальніше на: www.facebook.com/brainbasketfoundation/

Цей курс дозволяє всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що надає слухачам хороший базис для дальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Участь у програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі охочі. Ключовими критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету за посиланням: brainbasket.org/technology-nation/

 

Коментарі вимкнені.