У Тернополі антиМайдан тримається за посаду зубами

До уваги журналістів, автомайданівців, народної самооборони і не байдужих громадян, ярий прихильник ПР, організатор поїздок на Антимайдан до Києва з Тернополя тримається за посаду зубами. Повідомляє Володимир Кулак у мережі Фейсбук.

Треба допомогти, піти!!!

Працівники Головного управління Пенсійного фонду в області протестують проти свого керівництва. Заяву із підписами днями принесли до штабу Самооборони майдану Тернопільщини, що знаходиться в приміщенні облради.

Трудовий колектив просить звільнити керівника Ларису Хому, яку Хоптян призначив начальником головного управління Пенсійного фонду в області ще у 2011 році.

На думку протестувальників, жінка є організатором “антимайдану” та членом “Партії Регіонів”. Вона неодноразово погрожувала звільненням працівників, принижувала їх та писала догани. Також у зверненні підмітили, що жінка є наближеною особою до родини тепер уже колишнього голови ОДА.

– Під час її керівництва вона проявила низький психологічний та управлінський рівень, створюючи в управлінні нестерпну та нервову обстановку, що суттєво заважає виконанню завдань, – йдеться у повідомленні.

Підписали заяву близько 20 працівників, які просять звільнити керівника найближчим часом.

-1 thoughts on “У Тернополі антиМайдан тримається за посаду зубами

 • 12:35 | 26.02.2014 о 12:35
  Permalink

  за антимайдан в тернопільській області безпосередньо відповідав шнирь гоча БАРАНОВ КОСТЯ(депутат міськради)

 • 12:43 | 26.02.2014 о 12:43
  Permalink

  а помагали людей збирати і відправляти на антимайдан дапутати обл ради ФЕДУНА АНДРІЙ (крав і продавав землю з РОМАНОМ ПАПІРОВСЬКИМ)і КАРАТАЄВ ВІТАЛІК (голова міськоі організаціі ПР)

 • 21:47 | 26.02.2014 о 21:47
  Permalink

  Головне управління Пенсійного фонду в Тернопільській обл. повністю корумповане. Усіх начальниця Хома Л. З. зазнала в Партію Регіонів Усі райони повально.

Коментарі вимкнені.