У Тернополі через електромережу трапилося лихо

28 лютого о 10:45 на пункт зв’язку 1-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про дим з вікна на другому поверсі триповерхового будинку на бульварі Т.Шевченка, 10, в обласному центрі.

Як було встановлено, пожежа виникла близько 10:35, в приміщенні Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області. До місця події негайно вирушили рятувальники.

Розвідкою, проведеною ланкою газодимозахисної служби, встановлено, що пожежа виникла в одному з кабінетів установи, площа горіння становила близько 2 м.кв, існувала загроза поширення вогню на сусідні приміщення.

Рятувальники вжили необхідних заходів для зупинення подальшого поширення вогню. Вже о 10:55 вогнеборці локалізували осередок горіння, а о 11:07 – ліквідували пожежу.

На гасіння пожежі було залучено черговий караул ДПРЧ-1 1-го ДПРЗ Управління, у складі двох відділень, співробітники оперативно-координаційного центру, оперативні групи Тернопільського міського відділу та Управління ДСНС області, на чолі із заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Юрієм Берестецьким.

Під час гасіння врятовано будівлю Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області. Загиблих та травмованих не виявлено.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Коментарі вимкнені.