Власник магазину “Інга” кидається під колеса. У Тернополі демонтують скандальний притон (фото). Оновлено


Сьогодні у Тернополі демонтують скандальний магазинчик “Інга”, що на проспекті Злуки. Війна проти нього продовжувалась досить довго, але закрити його міській владі все не вдавалось. А це мали зробити ще до 22 червня 2013 рокуНарешті, вчора, на виконавчому комітеті міської ради знову прийняли рішення про демонтування магазинчику. Адже попереднє рішення скасував суд. 

“Даний об’єкт не має документів, що посвідчують право користування землею, дозвіл управління торгівлі теж відсутній – каже голова робочої групи Віктор Снітинський. – Крім того, продаж алкоголю в нічний час, порушення громадського порядку, продаж тютюнових та слабоалкогольних виробів неповнолітнім та ряд інших порушень було зафіксовано тут. Відповідно було прийнято рішення демонтувати павільйону “Інга”.

Під час демонтажу співвласник об’єкту торгівлі намагався перешкодити виконанню рішення міськради, кидався під колеса комунальної техніки та відбирав у робочих спецзасоби. Незважаючи на перешкоди, робочій групі вдалося відімкнути приміщення, спільно з правоохоронними органами здійснити опис товарів. Після вивозу товару, робоча група завершить роботи по демонтажу.

За словами співвласника магазину, по закінченню місячного терміну міська рада мала б написати до них листа про розірвання договору між ними, але цього не було.

“За два місяці до закінчення терміну ми подали документи, які прийняли і сказали, що буде продовжено на сесії міської ради. Тоді ми подали ще раз. Тоді винесли заборону про демонтаж.  І тоді втретє приймають документи, що будуть продовжувати договір. Я не розумію ситуації. Вони мотивують тим, що магазин торгує алкоголем вночі, продаж малолітнім.. кажуть було спіймано. Не правда, не було по малолітніх. Можна під’їхати у податкову, у ліцензійний відділ, там є документи, згідно яких у 2012 році  було продано неповнолітньому пачку сигарет. Є чек, є рішення протоколу. Більше нічого не було”, – каже чоловік.

Нагадаємо, в магазині “Інга”  алкоголем торгували цілодобово– продавали його не тільки дорослим, але й дітям. Також магазин було оштрафовано на понад 6 тис грн за торгівлю спиртним неповнолітнім.

Фото Катерина Калуш

-1 thoughts on “Власник магазину “Інга” кидається під колеса. У Тернополі демонтують скандальний притон (фото). Оновлено

 • 01:07 | 11.10.2013 о 01:07
  Permalink

  походіть по злуки1 попитайте в людей (сусідів) люди мають купу відео яке знімали з власних квартир, на яких видно як куплять алкогоголь після 22год. а потім видно і чути наслідки цього алкоголю, та інга людям жити не дає нормально один зброд і алкаші збираються.

 • 07:24 | 11.10.2013 о 07:24
  Permalink

  Добре, що знесли той кіоск, а то власник вже так знахабнів, що далі нема куда

 • 10:23 | 11.10.2013 о 10:23
  Permalink

  Новина за лютий цього року
  П’ять працівниць магазинів “Христина” і “Інга”, які належать одному власнику, вийшли мітингувати. Дехто вимагає повернути кілька сотень боргу, а дехто тисячі гривень. Чотири учасниці мітингу працювали у магазині “Христина”, що на Протасевича, 18, куди вони і вийшли 4 лютого. Також прийшла вимагати свій борг продавчиня з магазину “Інга”.

  – В цих магазинах постійно плинність кадрів, продавців звільняють, а гроші їм не виплачують, – розповідає Ліля Справедлива. – Я працювала в магазині “Інга” протягом 2011 року. Мені заборгували 2000 гривень зарплати. Я не була офіційно влаштована і тепер я нікому не можу довести, що мені винні гроші. А таких, як я, за півроку помінялось десять продавчинь.

  Жінка скаржиться, що замість 12-годинного робочого дня вона працювала по 15 годин.

  – Наразі власник каже, що ніяких грошей він не буде виплачувати, – каже жінка. – У подібній ситуації і мої колеги. Різниця тільки в термінах роботи.

  Отримати свої 1700 гривень прийшла також Марія Горбач. Жінка каже, що замість зарплати їй приписали борг.

  – Коли робили ревізію, нас не покликали, а в результаті нам виставили борг на трьох по 4700 гривень, – каже жінка. – У магазині встановлено відеоспостереження і власник міг би це все подивитись, але такого просто не було.

  Жінка запевняє, що в магазині “Христина” більша частина продавчинь працюють неофіційно.

  Інша працівниця цього ж магазину Ганна Заводовська має іншу проблему – її не хочуть офіційно звільнити.

  – Я вже пів року не можу влаштуватись на роботу, бо з цієї мене не звільняють, – каже жінка. – Мене звинувачують, що на моїй зміні була недостача. Тому я не можу влаштуватись на іншу роботу. Ми прийшли, щоб нам дали гроші, а вони просто зачинили магазин і все.

  Власницею цих магазинів є Світлана Шкарупа. Працівниці магазину кажуть, що всіма справами займається її чоловік Микола Шкарупа.

  – Ніяких грошей ми нікому не вині, – каже пані Світлана. – Дехто і справді приходив влаштовуватись на роботу. Вони були на випробувальному терміні. Вони нам просто не підходили. Проти двох жінок, які сьогодні прийшли, порушена кримінальна справа через те, що ми виявили недостачу. Вони тепер приходять сюди, вимагають з нас гроші.

  Жінка додає, що під час роботи ці жінки не справлялись із своїми обов’язками.

  На місце мітингу приїхали і працівники міліції, які розбираються у цій справі.

 • 10:58 | 12.11.2013 о 10:58
  Permalink

  Светка і Микола общє гниди, людей нізащо мають, так їм і треба гнидюкам. НАРЕШТІ НАЇЛИСЬ ЛЮДСЬКИМИ ГРІШМИ. Продавці це матері яким потрібно годувати дітей, вдягати, лікувати, посилати в школу, дати дитині гроші на обід. А так получається мама скаже до дочки ти тепер обідати в школі не будеш бо дядько микола і тьотка светка незаплатили мені грошей за … мсяць. Хай їх шляк трафмть там де вони зараз є! Сволочі!

Коментарі вимкнені.