У Тернополі День театру об’єднав політичних опонентів

Святкування 51 міжнародного Дня театру відгриміло 27 березня. Тернополян та гостей міста цього дня радував тернопільський драмтеатр своєю прем’єрою «Украдене щастя». У залі були присутні чиновники, включно з головами міської та обласної рад. Валентин Хоптян, як завжди, вирішив не світитись на культурному заході. Очільники міста роздавали грамоти театралам. Найочікуванішим сюрпризом стало присвоєння звання заслуженого артиста України тернопільському актору Олександру Папуші.

Гра акторів та й режисерська постановка не залишила байдужими глядачів. На їх очах актори руйнували любовний трикутник, боролися за своє щастя.

«Зранку я бачив одну виставу, ввечері іншу, – розповідає постановник п’єси «Украдене щастя» Олег Мосійчук, – специфіка акторської роботи у тому, що повторів не може бути. Сьогодні я маю втіху, що в більшій мірі домовленості  постановчої групи та акторів не минули на марне.  Робота  йшла дуже цікаво, і актори після прем’єри дякують за сам процес роботи. А оцінку виставі будуть давати глядачі».

Глядачам прем’єра сподобалася, про що свідчить шквал аплодисментів та квітів. «Дуже гарні постановка та гра акторів, особливо Михайла та Миколи, – розповідає глядачка Леся, – єдиний мінус, що головній героїні потрібно бути більш емоційною. Хочеться, щоб у п’єсі ще й Анна показала, як потрібно боротися за своє щастя».

Чи це так прем’єра створила гарний настрій, але серед  депутатського корпусу панувала цього вечора згода. Навіть очільник області Олексій Кайда, який зранку на сесії обласної ради мав перепалку з регіоналом Павлом Федиком, з посмішками спілкувалися між собою під час антракту.

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “У Тернополі День театру об’єднав політичних опонентів

  • 09:05 | 28.03.2012 о 09:05
    Permalink

    Що об’єднав, то об’єднав. Такі любощі притаманні тільки хорошим друзям. Гидко

Коментарі вимкнені.