У Тернополі діти по суботах вчитись не будуть?

27 серпня в Українському домі «Перемога» в Тернополі відбулася конференція керівників освітніх закладів обласного центру, на якій були присутні директори, заступники та по декілька вчителів від шкіл міста.

Перед присутніми довго говорила начальник управління освіти Тернополя Ольга Похиляк. ЇЇ попередник на цій посаді Олександр Остапчук, який сьогодні очолює ЗОШ №6, після промов пані Похиляк не витримав і висловився в тому сенсі, що керівнику управління освіти варто було б більше уваги приділити саме організації навчального процесу в школах Тернополя, а не економічним нюансам освітянської галузі міста, на чому акцентувала увагу Ольга Похилях, «розпинаючись» перед мером міста Сергієм Надалом, який був присутнім на цьому зібранні.

Більше того, міський голова зробив перед вчителями сенсаційну заяву – виявляться, школярі по суботах, як це було заявлено, вчитися у Тернополі не будуть. Відповідно, й працівники навчальних закладів по суботах працювати не будуть. Чим викликана така заява Надала – наразі не зрозуміло. Адже функціонування шкіл по суботах мотивувалася бажанням економії під час опалювального сезону.

Тернопільській Тиждень

-1 thoughts on “У Тернополі діти по суботах вчитись не будуть?

  • 11:23 | 31.08.2014 о 11:23
    Permalink

    Для чого писати всяку фігню! Остапчук виступав останім, він був записаний на висту заздалегідь, не потрібно писати що він не витримав!А пан Остапчук сам ніхера не робив за своєї каденції, і хай не виступає!Він тільки вміє всіх вчити, хай краще сам навчиться працювати, і організовувати навчальний процес в своїй школі в якій відсутній навчальний процес. І взагалі Пора вже пану Остапчуку йти з освіти, вже його забагато аж тошнить від нього.

Коментарі вимкнені.