У Тернополі для школярів проведуть круті навчання по IT

До уваги учнів та їх батьків, вчителів та відповідальних за ІКТ в освіті!  Відповідаючи на глобальні виклики цифрової революції та ключові наукові і технологічні тенденції, STEM-освіта (наука, технології, інженерія і математика) є одним з пріоритетних напрямів розвитку усіх країн світу. 

У зв’язку із цим на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету за ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання у STEM-центрі в рамках Європейського тижня коду проходитимуть заходи “Цифрові ерудити”. Європейський тиждень коду – ініціатива, започаткована 2013 року Нієле Кроес, єврокомісаром з питань цифрових технологій.

Мета заходу – сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків та ігор за допомогою коду.

Проведення події “Цифрові ерудити” в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувається спільно із Управлінням освіти та науки Тернопільської державної адміністрації під егідою EU Code Week Ambassadors в Україні та є другою серед 8 заявок, яка прийнята до реалізації в списку загальноєвропейських заходів в Україні http://events.codeweek.eu/search/?country_code=UA&past=no.
Для участі у проведенні Європейського тижня коду “Цифрові ерудити” в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка запрошуються учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які є учасниками олімпіад з інформатики, займаються у гуртках програмування чи в МАН, планують своє майбутнє в ІТ-сфері:
18.10.2016 – школи м. Тернополя
19.10.2016  – школи Тернопільського, Шумського, Кременецького, Ланівецького, Зборівського, Збаразького, Бережанського та Підволочиського районів
20.10.2016 – школи Козівського, Теребовлянського, Чортківського, Монастириського, Бучацького, Гусятинського, Борщівського, Заліщицького районів

Кількість учасників обмежена. Запрошення до участі отримають школи за попередньою реєстрацією за посиланням https://docs.google.com/a/fizmat.tnpu.edu.ua/forms/d/1r1qiijn-ZsxT6BP4EMqt5_uEAd2vIRYUA9EepSkr4x8/prefill

та після отримання персонального запрошення за вказаними у формі контактними даними.

 

Програма проведення заходів

(повторюється кожного заявленого дня)

Час Зміст активності  
15.00-15.10 Реєстрація учасників Європейського тижня коду  
15.10-15.15 Відкриття Європейського тижня коду на фізико-математичному факультеті у рамках роботи STEM-центру «Цифрові ерудити»  
15.15-15.30 Майстер-клас «Час кодувати»
15.30-16.15 Година коду
16.15-17.00 Воркшоп  з робототехніки «Складаємо. Програмуємо. Випробовуємо»

 

16.15-16.30 – Презентація «3D моделювання та друк»

16.30-16.45 – Програмування LEGO роботів. Майстер-клас «Рух робота на задану відстань»

16.45-17.00 – Створення проекту «Твій розумний дім на базі платформиArduino»

17.00-17.10 Відзначення учасників. Вручення сертифікатів  

Станьте частиною загальноєвропейської ініціативи заради нашого майбутнього!

Коментарі вимкнені.