У Тернополі хочуть зрізати всі зелені насадження у скверику і побудувати … супермаркет?

Як вдалося Тернопільському Тижню підслухати розмову одного з чиновників міської ради в далеко недешевому ресторані близько опівночі, скоро тернополян очікує ще щонайменше два земельних скандали. Посадовець назвав їх “сюрпризами для лохів”.
Йдеться про чергову забудову зелених зон у Тернополі.
За словами працівника міської ради під забудову може потрапити маленький скверик навпроти колишнього кінотеатру ім І.Франка (на фото). Нещодавно там поміняли комунікації, тому для майбутнього інвестора це суттєво здешевить вартість будівництва. Схема пропонується та сама, що і по інших скандальних ділянках: щоб обійти продаж чи оренду землі на конкурсній основі, її виділяють комунальному підприємству, яке з майбутнійм інветором укладає інвестиційну угоду, за якою після завершення будівництва земля (як правило, безкоштовно) переходить власнику споруди, тобто інвестору.
Цільове призначення цієї ділянки: землі громадської забудови, що дозволяє збудувати в самісінькому центрі міста ресторан чи офісне приміщення – словом, практично все, що принесе швидкі гроші від бізнесу, або ж здачі в оренду приміщень.
Зараз питання за інвестором, який в обовязковому порядку має пройти через кабінет міського голови, де йому розкажуть, наскільки безкорисливою є влада міста. Але лише до тих, хто розуміє її з півслова…
Інша ділянка, хоч і не знаходиться в центрі міста, але є суттєво більшою. Зараз вся вона густо засаджена деревами та кущами (на карті).
Там планують зрізати всі (!) зелені насадження і побудувати … супермаркет. З позиції бізнесу – місце привабливе: недалеко до обїзної дороги, відсутність поблизу великих торгових центрів, густозаселений мікрорайон “Східний”.
Таким чином, вулицю Лесі Українки (яку ремонтували ще на початку 90-х) розібють вщент якщо не вантажівки будівельника, то тягачі, які доставлятимуть товар до магазинів.
Не говоримо вже про знищення дерев та одного з відпочинкових місць для тернополян.
От такі плани виношує міський голова, який ними озадачив своїх підлеглих. Про це ви не прочитаєте в новинах від міської ради, а дізнаєтесь тоді, коли вервичкою потягнуться перші вантажівки з будівельним реманентом…

 

-1 thoughts on “У Тернополі хочуть зрізати всі зелені насадження у скверику і побудувати … супермаркет?

 • 23:42 | 23.06.2014 о 23:42
  Permalink

  хай живе Свобода!!!…..шо кому ….кому в1йна 1 сльози, а кому –сууперрмаркет!!!а коли прийдуть вибори наша свобода порве на соб1 вс1 вишит1 сорочки 1 буде розказувати як вони сильно люблять своэ “товариство” ….тобто Народ………………..Б…ть!!!!!!

 • 00:59 | 24.06.2014 о 00:59
  Permalink

  Більше схоже на чиїсь вигадки. Сумніваюся, що надал подібне дозволить.

 • 01:03 | 24.06.2014 о 01:03
  Permalink

  там Тернопільбуд власник землі. Не позорьтесь з сенсаціями. Будьте достойними володарями “гострого пера”.

Коментарі вимкнені.